دانلود کتاب دیکشنری اصطلاحات کامپیوتر و اینترنت (Dictionary of Computer and Internet Terms)


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب دیکشنری اصطلاحات کامپیوتر و اینترنت (Dictionary of Computer and Internet Terms) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۵۶۱ صفحه، ۹ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب دیکشنری اصطلاحات کامپیوتر و اینترنت (Dictionary of Computer and Internet Terms)

فرهنگ لغات کامپیوتر و اینترنت هر روز در حال وسیع‌تر شدن است و مدام کلمات و اصطلاحات جدیدی به آن اضافه می‌شود. به همین دلیل نیاز به چنین فرهنگ لغاتی که خود را با آخرین فناوری‌های کامپیوتر تطبیق داده است، به شدت احساس می‌شود. این فرهنگ بیشتر به درد کاربران خانگی غیر فنی می‌خورد که می‌خواهند از عبارات و اصطلاحات کامپیوتری جدید سر در بیاورند. این کتاب شامل بیش از ۳۲۰۰ عبارت مرتبط با کامپیوتر است که به زبان ساده شرح داده شده‌اند و می‌توانند نیاز شما را در درک معانی کامپیوتر و اینترنت برآورده سازند…
کتاب دیکشنری اصطلاحات کامپیوتر و اینترنت بارون از مجموعه کتاب‌های Barron’s Educational Serie میباشد. این کتاب، مجموعه ای کامل از کلمات و اصطلاحات مورد استفاده در کامپیوتر و اینترنت را جمع آوری کرده است و میتوان گفت با داشتن این کتاب مشکل شما در فهم اصطلاحات کامپیوتری مرتفع خواهد شد. ترجمه ی کلمات این کتاب به صورت انگلیسی می باشد.(English To English)
دیکشنری اصطلاحات کامپیوتر | Dictionary of Computer and Internet Terms برای دانشجویان کامپیوتر، مهندسان و افراد شاغل در این حرفه، و نیز کاربران عادی مفید و کاربردی است.

راهنمای دانلود کتاب دیکشنری اصطلاحات کامپیوتر و اینترنت (Dictionary of Computer and Internet Terms)

برای دانلود کتاب دیکشنری اصطلاحات کامپیوتر و اینترنت (Dictionary of Computer and Internet Terms) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب دیکشنری اصطلاحات کامپیوتر و اینترنت (Dictionary of Computer and Internet Terms)
رضا رئیسی
۱۳۹۶/۱/۴
عالی بود آقای مهندس ریسی منم فامیلم ریسی😊👍💖🙈😀
محمدضیا مظفری
۱۳۹۵/۳/۱۶
بسیارعالی اگر باترجمه فارسی بیگذارید ممنون میشم
فاطیما ...
۱۳۹۵/۱/۶
ما که چیزی نفهمیدیم اگه کتاب با ترجمه فارسی بود خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)