دانلود کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی

  • از: محمد زمانی
  • ۱۵۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۳۳ صفحه، ۶۵۵ کیلوبایت، زبان فارسی، PDF، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی

در این مجموعه سعی بر آن بوده علاوه بر در نظر گرفتن معیارها و اصول بیشترین اصطلاحات پرکاربرد در صنعت ساختمان سازی گردآوری شود.

این کتاب برای مهندسین و طراحان می­ باشد و اطلاعات اولیه مورد نیاز را برای هر پروژه ساختمانی فراهم می آورد. هدف آن است که در زمان بررسی­ های اولیه، در وقت مهندسین صرفه جویی به عمل آید.

مهندسین عزیز باید درباره ضروریات اجزای تشکیل دهنده پروژه­ های جدید، اطلاعات کافی داشته باشند و از اصطلاحات ساختمانی مطلع بوده تا به هنگام اجرای عملیات دچار مشکل نشوند.

درهمین راستا این کتاب کوتاه تهیه شده است که شما عزیزان با مطالعه این مجموعه اطلاعات خود را افزایش داده و در فن ساختمان موفق عمل خواهید کرد.

 

راهنمای دانلود کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی

برای دانلود کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی
حمیدرضا کدیور
۱۳۹۶/۷/۲۴
سلام بسیار عااااالی بود و کاااربردی .... امکان چاپ و پرینت هم هست؟
سجاد سبحانی
۱۳۹۶/۴/۱۸
من خودم دوازده ساله مهندس عمران هستم و تجربه کاری دارم. با این حال بعضی از اصطلاحاتش رو نمیدونستم. پیشنهادم به همه تازه کارها اینه که کتاب رو با دقت بخونن
امیر امامی
۱۳۹۶/۲/۱۰
من خودم دانشجوی کارشناسی عمرانم،فک کنم برای همه ی مهندسای نو پا و مهندسای آینده یبار مطالعه ش مفید باشه.مرسی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷۴)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه