دانلود کتاب صوتی سفرهای گالیور


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفرهای گالیور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۱۵ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی سفرهای گالیور

کتاب صوتی سفرهای گالیور نوشته جاناتان سوییفت داستان گالیور مرد جوان، باهوش و بسیار ماجراجویی است که تنها آرزوی او دیدن کل جهان است.

گالیور عاشق یادگرفتن زبان جدید و دیدن آدم‌های جدید بود. برای همین تصمیم گرفت تا زندگی عادیش رو رها بکند و به سفرهای دریایی برود، دلش می‌خواست چیزهای جدیدی رو تجربه بکند. این داستان درمورد یکی از بهترین سفرهای گالیور است.

جاناتان سوییفت (Jonathan Swift) را یکی از چیره‌دست‌ترین نثرنویسان ادبیات انگلیسی می‌شناسند. معروف‌ترین اثر او سفرهای گالیور است. همچنین از آثار کوتاه‌ترش می‌توان، قصه یک لاوک، پیشنهاد مؤدبانه و نبرد کتاب‌ها را نام برد.

در قسمتی از کتاب صوتی گالیور می‌شنویم:

وقتی که گالیور (Gulliver) انگلستان رو به طرف دریاهای جنوبی ترک کرد، هیچ چیزی درمورد ماجراهایی پیش روش نمیدونست. گالیور و همکاراش به داخل کشتی رفتند و سفر طولانی را شروع کردند.

بعد از چند روز به جایی رسیدند که آب و هوای خیلی بدی داشت. باد خیلی سریع می‌وزید. افراد گالیور تمام تلاششان را کردند که جلوی باد را بگیرند ولی فایده‌ای نداشت و کشتی به یک سنگ برخورد کرد و...

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
سفرهای گالیور

راهنمای دانلود کتاب صوتی سفرهای گالیور

برای دانلود کتاب صوتی سفرهای گالیور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی سفرهای گالیور
سجاد علیزاده
۱۳۹۶/۸/۱۵
بسیارجالب ومفید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)