دانلود کتاب گنجینه جواهر یا کشکول ممتاز

  • از: مرتضی احمدیان
  • ۳۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گنجینه جواهر یا کشکول ممتاز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب گنجینه جواهر یا کشکول ممتاز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۳۱۳ صفحه، ۲۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 964-6815-15-4 

قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب گنجینه جواهر یا کشکول ممتاز

بخشی از کتاب
پاداش معلمی که به کودک بسم الله، یاد دهد
و حضرت رسول صلی علیه و اله و سلم فرمود: وقتی معلم بسم الله الرحمن الرحیم را به بچه تعلیم داد خدای متعال آزادی (از آتش جهنم ) را برای بچه و پدر و مادرش و برای معلمش بنویسد.
و روایت شده که پیامبری از پیامبران خدا بر قبری که صاحبش عذاب می شد مرور کرد سپس مدتی بعد از آنجا گذشت، او را در عذاب ندید ، اصحابش از سبب بر طرف شدن عذاب از او سئوال کردند ، آن حضرت فرمود : او بچه ای را از خود به یادگار گذاشته و مادرش او را پیش معلم آورد و معلم بسم الله الرحمن الرحیم را به او تلقین کرده، پس من حیا می کنم مردی را عذاب کنم که بچه اش بگوید بسم الله الرحمن الرحیم (و نام مرا به عنوان رحمانیت و رحیمیت ببرد و از رحمانیت و رحیم بودن من نیست که کسی را عذاب کنم که فرزندش نام مرا به این عنوان ببرد).
و از حضرت رسول (ص ) نقل است که فرمود : کسیکه کاغذی را که بسم الله در آن نوشته برای احترام به پروردگار از مصدقین و تصدیق کنندگان به حساب می آید ، و عذاب از پدر و مادرش تخفیف داده می شود اگر چه مشرک باشند.
و فرمود : کسی که در اول وضویش بسم الله بگوید جمیع بدانش طاهر شود و از این وضو تا وضوی بعدی کفاره گناهانش می گردد ، و کسی که بسم الله نگوید بدنش (از گناهان ) پاک نشده مگر همانجا که آب به آن رسیده است.

راهنمای دانلود کتاب گنجینه جواهر یا کشکول ممتاز

برای دانلود کتاب گنجینه جواهر یا کشکول ممتاز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب گنجینه جواهر یا کشکول ممتاز
علی دلال
۱۳۹۵/۸/۷
با کتاب کشکول ۱۱۰۱ در تاریخ ۱۳۴۸ فرق میکرد، ولی بازم خوب بود.
علی اصغر فاتح پور
۱۳۹۶/۹/۱۱
باسلام
بسیار عالی
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۸/۲۱
خوب بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)