دانلود کتاب مدیریت تکثر سازمانی


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت تکثر سازمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۱۵۰ صفحه، ۹۸۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7106-48-8 

چاپ ۱۳۹۳: ۸۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب مدیریت تکثر سازمانی

این روزها، رقابت بین سازمان‌ها بیش از حوزه محصولات و خدمات، به‌طور گسترده‌تری در زمینه میزان قابلیت‌ها و شایستگی‌ها در جریان است و این قابلیت‌ها در هیچ‌جا، به اندازه سبک‌‌های رهبری به کار گرفته شده، حیاتی نیستند؛ قابلیت‌ها، نگرش‌ها، باورها و رفتار کسانی که وظیفه‌شان این است که موجبات بهترین عملکرد افرادشان را فراهم آورند.

تکثر، زمینه‌ساز فرصتی است که به واسطه مهارت‌ها و ایده‌های جدید و نیز باز شدن بازارهای تازه فراهم می‌شود. با این‌حال تکثر، تنوع در اقدامات مدیریتی را ضروری می‌کند؛ زیرا نمی‌توان با همه افراد یکسان برخورد کرد. حتی درون یک گروه کوچک و نسبتا همگن هم مطمئنا شخصیت‌ها و خواست‌های متفاوتی در میان اعضا وجود دارد و این بدان معنی است که عوامل انگیزه‌دهی به آنان متفاوت خواهند بود. این کتاب، روش های برخورد با سلایق گوناگون درون سازمان را آموزش می دهد.

در جهان مدرن مدیران خود را در وضعیتی خواهند دید که لازم است نه تنها با افرادی از سنین، جنسیت‌ها و دارای تجربیات کاری مختلف کار کنند بلکه ناگزیر از فعالیت در کنار افرادی هستند که فرصت‌های تحصیلی متفاوتی داشته‌اند، از نقاط مختلف جهان آمده‌اند، فرهنگ‌های متفاوتی دارند و گاه حتی به زبان‌های مختلف تکلم می‌کنند. مهار توان بالقوه این نوع تکثر سازمانی نیازمند بازاندیشی درباره مهارت‌های مدیریتی است. همچنین به عنوان گام نخست باید بپذیریم که هیچ‌کس بهتر از دیگری نیست حال چه معیار قضاوت خاستگاه جغرافیایی افراد باشد، چه زبانی که با آن تکلم می‌کنند و چه ارزش‌هایی که پاس می‌دارند. ممکن است افراد با هم متفاوت باشند، اما این بدان معنی نیست که چه در محیط کار و چه در کلیت فضای جامعه بهتر یا بدتر از یکدیگرند. افراد متفاوت‌اند و این بخشی از تکثری است که می‌تواند سازمان‌ها را خلاق‌تر کند.

فهرست مطالب

1- مقدمه ‏ای بر مدیریت تکثر سازمانی
2- مدیریت تکثر سازمانی چیست؟
3- روند تکامل مدیریت تکثر سازمانی
4- بعد الکترونیک در مدیریت تکثر سازمانی
5- بعد جهانی مدیریت تکثر سازمانی
6- وضعیت بهینه در مدیریت تکثر سازمانی
7- نمونه‏ های موفق مدیریت تکثر سازمانی
8- مفاهیم و متفکران مهم حوزه مدیریت تکثر سازمانی
9- ده گام برای کارایی مدیریت تکثر سازمانی
سوالات رایج

راهنمای دانلود کتاب مدیریت تکثر سازمانی

برای دانلود کتاب مدیریت تکثر سازمانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب مدیریت تکثر سازمانی
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید!
دیگر کتاب‌های انتشارات دنیای اقتصاد
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه