دانلود کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۵۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-39-4 

قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی

موفقیت در عرصه زندگی نادر است‌ اما موفقیت در اشتغال حتی نادرتر است. از هر 20 نفر شاید فقط یک نفر هنگام  ورود به جهان اشتغال، از پتانسیل و توانش، کاملاً بهره می‌گیرد. اکثر آنها فقط به خاطر یک دلیل ساده عملکرد خوبی ندارند و موفق نمی‌شوند؛ آنها از زمانشان به درستی استفاده نمی‌کنند.

مدیریت زمان مهارتی است که لازمه موفقیت می‌باشد. نه تنها لازمه موفقیت در زندگی است، بلکه لازمه موفقیتهای کاری و چیزهای دیگر نیز می‌باشد، زیرا مدیریت زمان در واقع همان مدیریت زندگی است. زمان، منبع ضروری و غیرقابل جایگزین برای رسیدن به موفقیت است. گرانبهاترین سرمایه شماست. چیزی است که نمی‌توانید بدون آن ادامه حیات دهید یا کاری از پیش ببرید .

من سالهای زیادی از زندگی شغلی‌ام را صرف مطالعه‌ی کتاب در مورد مدیریت زمان کرده‌ام، کلاسهای مخصوص مدیریت زمان رفته‌ام، و تکنیکهای مدیریت زمان را به کار بسته‌ام و تعداد بی شماری از سیستمهای سخت و پیچیده مدیریت زمانی را پیداکرده‌ام. تقریباً همه‌ی سیستم‌های مدیریت زمان موجود در بازار را خریداری کرده و به دقت آنها را مورد بررسی قرار داده‌ام. تمام کتابهای مربوط به آن را خریده و به دقت مطالعه نموده‌ام. و مواردی که قرار است درچند دقیقه بعد برایتان بازگو نمایم 21 راهکار مهم برای مدیریت موثر زمان است که توانسته‌ام تا به حال بدست آورده و در زندگی‌ام به کار بندم.

و حالا اکثر افراد می‌گویند کارهایی که بقیه در یک هفته انجام می‌دهند را می‌توانند طی یک روز انجام دهند.

راهنمای دانلود کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی

برای دانلود کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب مدیریت وقت اضافه برایان تریسی
میلاد موئینی
۱۳۹۶/۷/۲۹
بسیار عالی واقعا این کتاب به اندازه ی ادم باتجربه دانش داد. این کتاب تو زندگی من خیلی مفیدبود
ahmad mohamadi
۱۳۹۶/۷/۱۴
بسیارعالی ازعهده مطلب در آمده. ماشاالله
سهیلا صفری
۱۳۹۶/۴/۲۹
مطالب کتاب واقعا عالی ست اما متاسفانه اشکالاتی در ترجمه و ویرایش متن وجود داره که امیدوارم در چاپ های بعدی اصلاح بشه. ولی در کل کتاب خیلی مفیدیه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۵)