دانلود کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۱ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۶۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر

کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر اثر محمدرضا سواری سرشار از نکته‌های با ارزش و مهم تجربی، جهت انتقال سریع و آسان مطالب آموزشی به هنرجو می‌باشد.

این کتاب برگزیده چهارمین جشنواره تولید کتاب‌های صوتی و ششمین جشنواره مجازی کتاب‌خوانی و همچنین برگزیده چهارمین جشنواره تولید کتاب‌های صوتی کودکان، نوجوانان و نابینایان شده است.

خوانندگان با هر سطح علمی در زمینه کاربری رایانه، می‌توانند از کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر بهره‌مند شوند. این کتاب صوتی به شما کمک خواهد کرد تا صحیح بیاموزید و حرفه‌ای بیان کنید.

کتاب آموزش الفبای کاربری کامپیوتر متن محور می‌باشد، به این معنا که مخاطب تنها با خواندن و یا شنیدن به آسانی و منطقی یاد می‌گیرد. نکته جالب این خصوصیت، امکان آموزش به افراد از طریق گفتگوی تلفنی می‌باشد و نیازی به ارائه تصاویر نیست.

محمدرضا سواری طی سال‌ها سابقه تدریس در آموزشگاه‌های کار و دانش و هم‌چنین دانشگاه‌های علمی کاربردی، به تجربیات ارزشمندی در سبک و ارائه مطالب دست یافته است، انتقال مطالب آموزشی با شیوه‌های صحیح و قابل فهم، ثمره سال‌ها خلاقیت و توجه به تکنیک‌های مؤثر در تسهیل فرآیند تدریس بود.

فهرست مطالب

۴ دقیقه
مقدمه
۱۱ دقیقه
اطلاعات تماس
۱۶ دقیقه
مراحل ایجاد آرشیو تماس
۱۱ دقیقه
داستان تصویری
۱۲ دقیقه
برنامه یاهومسنجر
۸ دقیقه
خلق داستان تصویری
۷ دقیقه
مفهوم انتخاب یا select
۴ دقیقه
جمع بندی - مراحل اصلی آموزش

راهنمای دانلود کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر

برای دانلود کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی آموزش الفبای کاربری کامپیوتر
Naser Ameli
۱۳۹۶/۷/۲۷
عالی، باآرزوی توفیق روزافزون شما.
محمد رضا سواری
۱۳۹۶/۷/۲۸
ممنون دوست گرانقدر - در پناه حق سلامت و نیک نام باشید
سعید افشار
۱۳۹۶/۷/۲۶
ممنون از اینکه این کار فوق العاده گذاشتن کتابهای صوتی رو انجام دادید.شادن پژواک یکی از قویترین ناشرهای کتاب صوتی هستش. لطفا قرار دادن محصولات از این ناشر رو در اولویت قرار دهید. با تشکر
محمد رضا سواری
۱۳۹۶/۷/۲۸
موفق و شادکام باشید
پارسا حسینی
۱۳۹۷/۱/۴
عالی
محمد رضا سواری
۱۳۹۷/۱/۴
ممنون دوست عزیز -تشکر از نظر مثبت شما
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)