دانلود کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش

دانلود کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش

«هرقدر هم زندگی آدم ساکت و سازگار به نظر برسد، همیشه زمانی توی گذشته بوده که آدم وضعیت بغرنجی داشته. زمانی بوده که بگویی نگویی زده به سرش. فکر کنم آدم‌ها در زندگی به این مقطع نیاز دارند.»

تسوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش (Colorless Tsukuru Tazaki and His Years of Pilgrimage) سیزدهمین رمان نویسنده ژاپنی هاروکی موراکامی است. این رمان در ۱۲ آوریل ۲۰۱۳ در ژاپن منتشر شد و ظرف مدت یک ماه، یک میلیون نسخه از آن به فروش رسید.

تسوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش» در مقایسه با رمان‌های دیگر موراکامی، داستان سرراست و ساده‌ای دارد: چهار رفیق صمیمی تسوکورو تازاکی، سال‌ها پیش، یک‌دفعه و بی‌هیچ توضیحی، با او قطع رابطه کردند. حالا و شانزده سال بعد، تسوکورو تصمیم می‌گیرد تک تک رفقایش را پیدا کند و ازشان بپرسد چرا؟ این ترس از تنهایی و به حال خود رها شدن، این ترس از فهمیده نشدن، مخرج مشترک همه داستان‌های موراکامی است.

از متن کتاب :

این اولین بار در زندگیم بود که کسی این‌طور کلاً طردم می‌کرد. این افراد نزدیک‌تر‌ین کسانم بودند که بیشترین اعتماد را به آن‌ها داشتم، بهترین چهار دوستم در دنیا! به‌قدری با اون‌ها صمیمی بودم که احساس می‌کردم قسمتی از وجودم هستند. دنبال دلیل‌گشتن یا ازبین‌بردن سوءتفاهم کاری بود که از توان من خارج بود. من خیلی ساده و حقیقتاً توی شوک بودم، اون‌قدر که فکر می‌کردم ممکنه هیچ‌وقت به حال عادی برنگردم. اون وقت بود که احساس کردم چیزی درونم شکست.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مریم صفری
۱۳۹۶/۴/۲۲
خیلی دوست داشتم این کتاب رو بخونم خوشحالم که اینجا میتونم بخونمش
امیر غفاری
۱۳۹۶/۳/۵
ایول به این برنامه
zohal aryana
۱۳۹۶/۲/۲۸
در حد خوب
M Deilami
۱۳۹۶/۲/۷
یکی از بهترین رمان‌های موراکامی با ترجمه‌ای خوب.
بسیار عالی
zohal aryana
۱۳۹۶/۲/۶
عالی
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه