دانلود کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۳۲۸ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7642-01-6 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۷۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش

«هرقدر هم زندگی آدم ساکت و سازگار به نظر برسد، همیشه زمانی توی گذشته بوده که آدم وضعیت بغرنجی داشته. زمانی بوده که بگویی نگویی زده به سرش. فکر کنم آدم‌ها در زندگی به این مقطع نیاز دارند.»

تسوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش (Colorless Tsukuru Tazaki and His Years of Pilgrimage) سیزدهمین رمان نویسنده ژاپنی هاروکی موراکامی است. این رمان در ۱۲ آوریل ۲۰۱۳ در ژاپن منتشر شد و ظرف مدت یک ماه، یک میلیون نسخه از آن به فروش رسید.

تسوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش» در مقایسه با رمان‌های دیگر موراکامی، داستان سرراست و ساده‌ای دارد: چهار رفیق صمیمی تسوکورو تازاکی، سال‌ها پیش، یک‌دفعه و بی‌هیچ توضیحی، با او قطع رابطه کردند. حالا و شانزده سال بعد، تسوکورو تصمیم می‌گیرد تک تک رفقایش را پیدا کند و ازشان بپرسد چرا؟ این ترس از تنهایی و به حال خود رها شدن، این ترس از فهمیده نشدن، مخرج مشترک همه داستان‌های موراکامی است.

از متن کتاب :

این اولین بار در زندگیم بود که کسی این‌طور کلاً طردم می‌کرد. این افراد نزدیک‌تر‌ین کسانم بودند که بیشترین اعتماد را به آن‌ها داشتم، بهترین چهار دوستم در دنیا! به‌قدری با اون‌ها صمیمی بودم که احساس می‌کردم قسمتی از وجودم هستند. دنبال دلیل‌گشتن یا ازبین‌بردن سوءتفاهم کاری بود که از توان من خارج بود. من خیلی ساده و حقیقتاً توی شوک بودم، اون‌قدر که فکر می‌کردم ممکنه هیچ‌وقت به حال عادی برنگردم. اون وقت بود که احساس کردم چیزی درونم شکست.

راهنمای دانلود کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش

برای دانلود کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب تسوکو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش
مریم صفری
۱۳۹۶/۴/۲۲
خیلی دوست داشتم این کتاب رو بخونم خوشحالم که اینجا میتونم بخونمش
sepide mohammadpour
۱۳۹۵/۸/۲۸
عالی بود مثل همه ی کارای موراکامی
نازی آذر
۱۳۹۶/۱۰/۴
کلی با شخصیت اصلی هم ذات پنداری کردم، البته آخرش برخلاف انتظارم تموم شد اما خیلی خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)
دیگر کتاب‌های کتاب کوله‌ پشتی
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه