دانلود کتاب انسان، پول، زندگی

دانلود کتاب انسان، پول، زندگی
بزرگنمایی
  • از:
  • (۰)
  • چاپ ۱۳۹۴: ۷۰۰۰ تومان
  • قیمت: ۳۵۰۰ تومان
  • ۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب انسان، پول، زندگی

کتاب انسان، پول، زندگی نوشته‌ی قهرمان خدابنده‌لو درباره‌ی به هم پیوستگی رابطه‌ی زندگی مادی و معنوی بشر و راه و رسم درست ایجاد تعادل بین هر دو بعد هستی سخن می‌گوید. 

شاید این سؤال برای همه به وجود آمده باشد که پول چگونه، از کجا و یا چرا به وجود آمد و هدف از آن چه بود؟ یا چه تفاوتی بین نقش پول در اوایل پیدایش و در زندگی امروزی بشر وجود دارد؟ آیا این همان نقشی است که داشته و نیز باید داشته باشد یا نقشش را تغییرداده و نقش دیگری را به دست آورده است. آیا اصلاً توان آن را دارد که نقش دیگری ایفا نماید؟ ودیگر سؤال‌هایی که در این زمینه و یا با این مضمون ممکن است مطرح شده باشد. در این کتاب سعی شده علاوه بر دیگر موارد اصلی که مطرح است به این سؤال‌ها و یا دیگر سؤال‌ها که در این زمینه است جوابی داده شود.

ماجرا از اینجا شروع شد که بشر، برای امرار معاش و گذران زندگی کالا و تولیدات خود را جا به جا می‌کرد. یعنی اینکه هر فرد تولیدِ خود را به ازای گرفتن کالای مورد نیازش از طرف مقابل در اختیار وی قرار می‌داد و در اینجا هر کس که زحمت بیشتری می‌کشید و یا توانایی بالاتری داشت می‌توانست تولید بیشتری داشته باشد و کالاها و اجناس مختلف مورد نیاز خود و دیگر اطرافیان را فراهم کند. که این امر با گذشت زمان، مشکلات زیادی به بار آورد و به مرور زمان منجر به تبدیل پول به شکل امروزی شد.

ادامه
فهرست مطالب

فصل 1.تاریخچه پول
فصل 2. ابعاد زندگی بشر
فصل 3. نقش منفی و مثبت پول
فصل 4. برتری جسمی انسان و سایر موجودات نسبت به هم
فصل 5. مشکلات ناشی از پول
فصل 6. بعد معنوی نگرشی

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه