راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب دنبال دلت برو

کتاب دنبال دلت برو! نوشته اندرو متیوس راهنمای شگفت‌انگیز زندگی‌ است. او نظرات و عقاید خود را به ساده‌ترین شکل بیان می‌کند.

کتاب دنبال دلت برو (Follow your heart) دارای جنبه‌های روانشناسی است که راز‌های موفقیت در خانواده و دیگر جنبه‌های آن را مطرح می‌کند. مطالعه‌ی این کتاب ساده و قابل درک است و همچنین دریافتن شغل و فراهم کردن زندگی‌ای ایده‌آل به شما یاری می‌رساند.

اندرو ماتیوز (Andrew Matthews) یکی از بهترین نویسندگان دنیا است. اندرو متیوس نویسنده پرفروشترین کتاب‌ها در زمینه روانشناسی، کاریکاتوریست و سخنران بین المللی است. کتاب‌های او با عناوینی از قبیل: چگونه زندگی بهتر می شود، راز شاد زیستن و کامیابی، تک نسخه کامیابی، درخت دوستی بنشان، شادی بیکران در 35 زبان زنده دنیا و با فروش بیش از 6 میلیون نسخه در 60 کشور منتشر شده است. نوشته‌های اندرو متیوس تماما الهام بخش است و با ابزارهای ارزشمند، چگونه شاد بودن را به خوانندگان خود برای یک زندگی موفق‌تر نوید می‌دهد.

در قسمتی از کتاب دنبال دلت برو! می‌خوانیم:
گاهی اوقات با مسأله‌ای در زندگی روبه‌رو می‌شوید که موجب ناکامی شما در رسیدن به هدفتان می‌شود؛ بنابراین از آن پس با هر مشکلی که مواجه می‌شوید، مسأله قبل را به میان آورده و اعتراض می‌کنید که مسأله x موجب شکست و ناکامی‌ام شد. در حالی‌که اشکال به کار شما مربوط می‌شود، نه اینکه مسایل را درهم آمیخته و مشکل خود را به شخص یا مورد خاصی نسبت دهید. فردی از همسرش جدا می‌شود و از اینکه در دوران زندگی مشترکی که با همسرش داشت نتوانسته است به هدفش دست یابد ابراز ناراحتی می‌کند و حتی پس از اینکه از همسرش متارکه می‌کند، با هر مشکلی که مواجه می‌شود آن را به همسر سابقش نسبت می‌دهد و او را به دلیل عدم دستیابی به اهدافش متهم می‌کند. هنگامی‌که مسأله‌ای خاتمه یافته و اثری از آن دیده نمی‌شود، سختی‌ها، مصیبت‌ها و ناکامی‌های خود را به آن نسبت ندهید. در این گونه مواقع لازم است روش و رفتار خود را تغییر دهید

ادامه
فهرست مطالب

فصل 1: چرا در زندگی به رویارویی با مشکلات نیاز داریم؟
فصل 2: قانون بذرافشانی: علت و معلول
فصل 3: اعتقادات
فصل4: از دلبستگی رها شوید
فصل 5: چرا باید مثبت فکر کنید؟
فصل 6: به انجام چه نوع کارهایی تمایل دارید؟
فصل 7: شروع کن!
فصل 8: خوشبختی را در چه می‌دانید؟
فصل 9: چرا زنده هستیم و زندگی می‌کنیم؟
فصل 10: هنگامی که در جهت اصلاح رفتار خود می‌کوشید.

ادامه
سایه آرام
۱۳۹۶/۷/۱۵
۰
۰
موضوع کتاب رو دوس دارم ساده و روان با مثالای قابل هضمه، و ملموس برای خیلی ها
ولی لازمه بازم ویرایش بشه چون پره از غلط املایی و ایراد توی جمله بندی
علیرضا مهین سا
۱۳۹۶/۶/۱۴
۰
۰
ترجمه بسیار ضعیف است و با متن اصلی تطابق ندارد. نمیدانم مترجم محترم تجربه و دانش لازم را ندارد یا اینکه کار را صرفا سرهمبندی کرده است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه