دانلود رمان شبیخون به خفاش


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان شبیخون به خفاش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۳۲۰ صفحه، ۵۵۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-92434-7-1 

قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی رمان شبیخون به خفاش

شبیخون به خفاش، رمانی است از یک پرونده محرمانه و منتشر نشده از فتنه‌ای بزرگ در زمانی حساس و منطقه‌ای حساس‌تر، تبریز ۱۳۵۸. فتنه‌ای که آتش دشمنی را بر نهال نورسیده‌ی انقلاب برافروخت تا هرگز قامت راست نکند. حکایت هیجانی و جذاب شبیخون به خفاش، حکایت مردانی است که در لحظه و به موقع، این دسیسه را شناختند و در عملیاتی شگرف،خواب عمال استکبار را آشفته کردند.این رمان حادثه‌ای و پرکشش، پرده از حقایقی واقعی برمی‌دارد.

امیری گفت: یک کیف دستی است که باید امشب آن را به مراغه برسانی و در عوض چمدانی را تحویل بگیری و برگردی. حالا برویم به حزب، حکمی هم از کمیته مرکزی می آورند که در راه مزاحمتی برایت ایجاد نشود. گفتم: راننده کیست؟ گفت: خودت. گفتم: اگر مشکلی نیست، سیدمحمد را با خودم ببرم. گفت: مگر قرار نشد او دیگر همراه تو نباشد؟ در این کار هیچ کس نباید همراه تو باشد...

گفت: خودت.

گفتم: اگر مشکلی نیست، سیدمحمد را با خودم ببرم.

گفت: مگر قرار نشد او دیگر همراه تو نباشد؟ در این کار هیچ کس نباید همراه تو باشد.

پس از رسیدن به حزب، تلفنی اسم و مشخصات مرا داد. حکم، یک اسلحه‌ی کمری، پنج‌هزار تومان پول و یک سواری شورلت آوردند و تحویلم دادند. وقتی که کیف دستی را می‌داد، گفت: مواظب باش، پر از پول است. کسی را هم در راه سوار نکن.

راهنمای دانلود رمان شبیخون به خفاش

برای دانلود رمان شبیخون به خفاش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان شبیخون به خفاش
MOHA SOHA
۱۳۹۵/۱۱/۱
سلام نویسنده از ذخائر ارزشمند و توانای جهان هستند و بنده مشتاق هستم بتوانم چند موضوع را با ایشان شخصا مطرح کنم ، در مورد کتاب هم میبایست مثل کتاب شکار کرکسها یک کروکی حداقلی از جغرافیا را ارائه میداد بیشتر...
مریم گلی
۱۳۹۵/۷/۳۰
دوسش داشتم . کتابش قبلا خریدم خوندم
سید عادل پورحسینی
۱۳۹۵/۶/۱۷
سلام خیلی عالی و خیلی آموزنده بود؛ احسنت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)