دانلود رمان کاترین


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان کاترین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۳۲۰ صفحه، ۵۱۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۸۸: ۱۲۵۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی رمان کاترین

قهرمان اصلی این داستان دختری است به نام کاترین مورلند؛ چهارمین فرزند از ده فرزند خانواده‌ای پرجمعیت که افراد آن به مقدار فراوان از قدرت فکرى، نیروى بازو و مساعدت همدیگر برخوردارند. پدرش فردی سرشناس، نسبتاً متموّل و مرد محترمى به شمار می‌رود و مادرش، زنى سرشار از احساسات درونى، خوش‌اخلاق و برخوردار از همه‌ی صفات نیکوست. او پیش از آن که کاترین متولد شود سه پسر به دنیا آورده و پس از تولد کاترین هم‌چنان از سلامتى کامل برخوردار بوده و مى‌زیست تا شش فرزند دیگر نیز به دنیا آوَرَد، شاهد بزرگ‌شدن آن‌ها باشد و از زندگى کردن در کمال سلامت بهره‌مند شود. اعضای خانواده مورلند، آدم‌هاى بسیار ساده‌اى هستند و سادگى کاترین در طول سال‌های ‌متمادى جوانى زندگى او به خوبى نمایان است. اما در طی جریاناتی که برای کاترین پیش می‌آید از او شخصیتی کاملاً متفاوت با آن‌چه او در ظاهر در زندگى اجتماعی، با شخصیت پدر و مادرش، ویژگى‌هاى فردى و تمایلات باطنی‌اش برخوردار است، در وجودش نمایان می‌سازد؛ داشتن خصوصیات یک زن قهرمان و ...

چکیده‌ای از متن:

از مشاهده کاترین مورلند هیچ‌کس گمان نمى‌برد که خصوصیات یک زن قهرمان را با خود همراه داشته باشد. موقعیت او در زندگى، شخصیت پدر و مادر، ویژگى‌هاى فردى و تمایلات باطنی‌اش، تماماً تضادى را با ظاهر او آشکار مى‌ساختند.

راهنمای دانلود رمان کاترین

برای دانلود رمان کاترین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان کاترین
مرجان بازودار
۱۳۹۶/۵/۲۳
اوایل رمان خیلی ساده و یکنواخت بود. ولی به طور کلی جالب بود
eglantine tmdn
۱۳۹۵/۶/۱۶
من زیاد از این کتاب راضی نبودم. رمان های دیگر جین آستین دلچسب تر بود. نثر جالب و روانی نداشت. شاید مشکل از مترجم اثر بوده!
امیرعلی عباسی
۱۳۹۴/۱۲/۱۴
بسیارعالیست همیشه خدا کتابهاتون رامیخوانم وراضی هستم .مچکرم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)