دانلود کتاب حلقه ازدواج


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حلقه ازدواج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۱۲۸ صفحه، ۶۵۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94421-3-3 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۵۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب حلقه ازدواج

کتاب حلقه ازدواج از سری عملیات‌های خارق‌العاده آرسن لوپن می‌باشد. آرسن لوپن شخصیتی داستانی است که اولین‌بار در مجموعه رمان‌های پلیسی - جنایی نوشته شده توسط موریس لبلان، نویسنده فرانسوی به وجود آمد و آن‌چنان مورد استقبال قرار گرفت که بعدها بر پایه‌ی این شخصیت تعداد بسیاری داستان، فیلم و مجموعه تلویزیونی ساخته شد.

شخصیت آرسن لوپن برای نخستین بار در یک مجموعه از داستان‌های کوتاه دنباله‌دار که در مجله Je Sais Tout، منتشر می‌گردید، معرفی شد. انتشار این مجموعه داستان‌های کوتاه از شماره ششم این نشریه که در تاریخ ۱۵ ژوئیه سال ۱۹۰۵ منتشر شد، آغاز گردید.

این شخصیت در اصل داستان‌ها آرسن لوپین نامیده می‌شد، اما زمانی که یک سیاستمدار محلی به همین نام، نسبت به تشابه اسمی شخصیت این سارق حرفه‌ای با نام خودش، اعتراض کرد و در نتیجه مدیران این نشریه ناگزیر به تغییر نام این شخصیت گردیدند.

در بخشی از کتاب حلقه ازدواج (The Wedding Ring) می‌خوانیم:

مادر کنت در آن طرف جنگل ونسان به‌سر مى‌برد. چنانچه فرض کنیم که شوهر شما موفق به یافتن اتومبیلى شود با این حال غیرممکن است که زودتر از سه ربع ساعت بتواند به اینجا مراجعت کند و با این حساب که اکنون دو ساعت و سى پنج دقیقه بعد از نیمه شب است من به شما قول مى‌دهم و قسم مى‌خورم که درست سه بعد از نیمه شب من و شما از این خانه خواهیم رفت و من شما را یک‌راست پیش فرزندتان خواهم برد ولى قبل از اینکه به جزییات این حادثه واقف شوم حرکت نخواهم کرد.

فهرست مطالب

دزدى
هوراس ولمونت
نوکر کنت درینى
نقشه‌ى هوراس ولمونت
تعقیب قاتل
داستان لوپن
مرد زرگر
معجزه
پایان ماجرا
نقشه جنایت
دزد جنتلمن
سرنوشت

راهنمای دانلود کتاب حلقه ازدواج

برای دانلود کتاب حلقه ازدواج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب حلقه ازدواج