دانلود رمان مزرعه حیوانات (Animal Farm)


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان مزرعه حیوانات (Animal Farm) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
دسته story books،
 ۱۹۵ صفحه، ۳۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6382-44-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۶۵۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی رمان مزرعه حیوانات (Animal Farm)

رمان دو زبانه مزرعه حیوانات (Animal Farm) - سطح 6 (Level 6)

فراگیری زبان یک مهارت است و همچون دیگر مهارتها در اثر تکرار، در محیط مناسب انجام میگیرد. گذشتگان یادگیری زبان دوم را از طریق حافظه‌‌سپاری بدون دریافت مفاهیم کاربردی کلمات و جملات و به دور از زبان مادری، امکانپذیر میدانستند که با تجربه به اثبات رسیده است، زبان دوم در کنار زبان مادری، از طریق همارزش و هماهنگ شدن کلمات و جملات، دریافت مفاهیم بهتر انجام شده و در زمان کمتری فراگرفته میشود.

نوشتهها و جملات مقابلهای و دو زبانه، به نوعی به کارگیری زبان جدید در مقابل زبان مادری است که به علاقه‌‌مند در جهت یادگیری مفاهیم جدید کمک شایانی مینماید.

خلاصه ی داستان:

مزرعه سالی موفقیتآمیز را پشتسر گذاشته بود، اما هنوز مشکل کمبود پول و بودجه وجود داشت. در آنجا کوپه ای از آجر،شن و سیم و مفتول برای ساخت مدرسه خریداری شده بود و همچنین ذخیرهکردن پول برای شروع کار آسیاببادی لازم بود.

روغن چراغنفتی و شیرینی و شکر تنها روی میز ناپلئون قرار داشتند(او آنها را برای دیگر خوکها بهدلیل آنکه آنها را چاق میکند، قدغن کرده بود)، و بهجای آن به آنها، ابزار، چنگال،زه، زغال، مفتول، آهن قراضه و بیسکویت سگ میداد.

ریشه یونجهها و قسمتی از محصول سیبزمینی فروخته شده بودند و قرارداد فروش تخممرغ به ششصد عدد در هفته افزایش پیدا کرده بود، بنابراین در آن سالها مرغها به اندازة کافی تخمگذاری میکردند تا تعدادشان متعادل باقی بماند. سهمیهها تا ماه دسامبر کاهش پیدا کرد و در ماه فوریه این مقدار خیلی بیشتر کم شد و حتی روشن بودن فانوسها در اصطبل برای ذخیرة نفت ممنوع اعلام شد.

اما خوکها راحت به نظر میآمدند و هر روز به وزنشان اضافه میشد. در یک عصر اواخر فوریه بویی مطبوع و گرم و اشتهاآور و شیرین که تا به حال به مشام حیوانات نرسیده بود، در حیاط از اتاق شرابسازی که از زمان جونز بیاستفاده مانده بود، به مشامشان رسید.

راهنمای دانلود رمان مزرعه حیوانات (Animal Farm)

برای دانلود رمان مزرعه حیوانات (Animal Farm) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان مزرعه حیوانات (Animal Farm)
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۸/۷
قسمتهای انگلیسی برخی اشتباه تایپ شده است ولی کتابهای دو زبانه این انتشارات در فن ترجمه خوب است.
Raha X
۱۳۹۶/۶/۳۰
دارم میخونمش، خوبه، فقط متاسفانه متن انگلیسی اشتباه تایپی زیادی داره!!!..(برای همین دو تا ستاره کمتر دادم ایندفه ;-)..)ضمنا یه پیشنهاد...، اگه این امکان رو اضافه کنین به متن کتابها که بشه برای تلفظ و بیشتر...
Raha X
۱۳۹۶/۶/۲۷
این داستان رو چندین سال پیش خوندم. فوق العاده. دقیقا طبعات یه انقلاب رو به نمایش میذاره. حالا این فرصت رو دارم که اینبار با زبان اصلی بخونمش. عالیه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۴)