دانلود کتاب چهار گلوله برای توفیق


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب چهار گلوله برای توفیق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۱۵۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-394-245-7 

چاپ ۱۳۸۶: ۱۴۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب چهار گلوله برای توفیق

انتشارات شاهد با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نشر آثار و پیام والای شهدا و ایثارگران، اولین دوره مسابقه سراسری کتابخوانی با عنوان «مکتب شهدا» را برگزار می کند. مدت زمان این مسابقه از اول دی ماه تا بیست و دوم اسفند می باشد.

علاقمندان برای شرکت در این مسابقه کتابخوانی می توانند فایل الکترونیکی این کتاب را به رایگان از سایت کتابراه دریافت نمایند.

شیوه نامه کامل شرکت در مسابقه و راهنمای شرکت کنندگان و اطلاعات تکمیلی بزودی در پایگاه نوید شاهد با آدرس www.navideshahed.com منتشر و همچنین به نفرات برگزیده این دوره جوایز ارزنده ای تقدیم خواهد شد.

درباه کتاب چهار گلوله برای توفیق:

عباس فهیمیان (افسر ژاندارمری) پس از یک ماموریت اداری از سنندج راهی دیوان دره می شود اما کمین نیروهای گروهک ضدانقلاب «دموکرات کردستان» راه را بر او می بندد و داستان اسارت او از ششم دی ماه 1361 آغاز می شود.
او پس از دو سال آزاد شده و در سال 1369 نوشتن خاطرات کابوس وار ایام اسارت را آغاز می کند.
سال 1384 خاطرات وی به دست «مصطفی رحیمی» می رسد. رحیمی این خاطرات ناب و خواندنی را با انجام چند مصاحبه با فهیمیان تکمیل کرده و حاصلش کتاب «چهار گلوله برای توفیق» می شود.
مطالعه این کتاب 150 صفحه ای دریچه تازه ای به سوی علاقمندان حوزه دفاع مقدس می گشاید. «چهار گلوله برای توفیق» توسط نشر شاهد به چاپ رسیده است.

فهرست مطالب

اشاره
سخن مؤلف
به جای مقدمه
آغاز اسارت
شاه قلعه
بست
مزرعه
به سوی عراق
گناو
آزادی

راهنمای دانلود کتاب چهار گلوله برای توفیق

برای دانلود کتاب چهار گلوله برای توفیق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب چهار گلوله برای توفیق
غلامرضا مختاری
۱۳۹۶/۷/۹
با سلام و آرزوی سلامتی برای آزاده عزیزمان.... کتاب خوبی است هرچند در چند جا از نظر جمله بندی و....‌اشکالاتی دارد اما توانسته بخش کوچکی از جنایات گروهکهای مزدور را بیان کند یاد و خاطره همه اسرا جانبازان و شهدای والامقام و عزیز گرامی و زنده باد.
Crazy Uncle
۱۳۹۶/۶/۲۶
یه موضوعی که لازم بود در کتاب بهش اشاره بشه و دیگران از کنار اون گذشتند!!! موضوع فقر و در سختی بودن اقوام هستند از جمله؛ کورد و بلوچ، متاسفانه هنورز که هنوزه بعد از گذشت سالها از انقلاب اسلامی، دور و بیشتر...
maryam nazemi
۱۳۹۶/۶/۲۰
افرادی که کمترین رنج را کشیده اند بیشترین گلایه را می کنند
مثل این اقای ایران ندان
یک افسر با شخصیت دو سال تمام رنج کشیده در کتابش یک کلمه ناشکری و گلایه نیست اونوقت یک فضول کامنت از رنج ایرانی ها بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۱)