دانلود رمان جادۀ جنگ - جلد 7


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان جادۀ جنگ - جلد 7 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۵۳۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-506-694-7 

چاپ ۱۳۹۳: ۲۴۹۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی رمان جادۀ جنگ - جلد 7

"جاده جنگ" رمانی که جایزه‌های مختلفی از جمله کتاب سال را در کارنامه خود دارد.

این رمان بلند از روز سوم شهریور 1320 و ماجرای هجوم روس ها به کشور از شمال شرقی خراسان به ایران و اشغال کشور توسط متفقین آغاز می شود و با پایان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به اتمام می رسد؛ در این رمان واقعه 15 خرداد 1342، فعالیت مبارزاتی گروه های اسلامی، تظاهرات مردمی، پیروزی انقلاب اسلامی، خرابکاری گروهک های ضد انقلاب در کردستان و جنگ هشت ساله عراق علیه ایران را به تصویر کشیده شده است.

شخصیت اول این مجموعه یک سرباز وظیفه ژاندارمری با نام «سیدرضا شریفی» است که وقایع دهه 30 از زبان او بیان می شود. سیدرضا 35 سال از کشور خارج می شود و به این بهانه در قسمتی از رمان حضور ندارد و دوباره در روزهای آغاز جنگ تحمیلی، به خرمشهر می رود و مجدداً به داستان بازمی گردد.

بخش هایی از متن:

صدایی به گوشش رسید که افکار او را پراکند. یکّه خورد. در آن فضای پر از سکوت، صدا، که آهنگین می‌نمود، ابتدا او را دستپاچه کرد. سریع از جا برخاست و اندامش، که بر اثر ساعت‌ها‌ بی‌حرکت بودن و کوفتگی بدن کرخت شده بود، به درد آمد. شتاب‌زده چرخید و چون منبع صدا در معرض دیدش قرار نگرفت بهت‌زده شد. در حالی که هنوز بازتاب صداهای گوش‌خراش شب گذشته در ذهنش انعکاس داشت، آن صدا، که آن‌طور ناگهانی در آن دشت کوچک خاموش شنیده بود، وجودش را مالامال از دلهره کرد. اما، به‌تدریج از نوای ملایم آن خوشش آمد و بعد احساسی آشنا به او دست داد.

راهنمای دانلود رمان جادۀ جنگ - جلد 7

برای دانلود رمان جادۀ جنگ - جلد 7 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان جادۀ جنگ - جلد 7