دانلود رمان شادی های شوم

  • از: اسماعیل زرعی
  • ۱۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی رمان شادی های شوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی رمان شادی های شوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۳۰۴ صفحه، ۸۶۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6960-44-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۸۲۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی رمان شادی های شوم

شادی های شوم رمانی است در چهار فصل که در آن سرگذشتِ خاندانی نفرین شده روایت میشود. خاندانی که نسل در نسل جز به پلیدی ها و پلشتی ها توجه نداشته اند. در این رمان با دیدی روانکاوانه و جامعه شناسی لایه های درونی برخی انسانها، چه انسانهای نیک و یا بیشتر، کسانی که خوداندیشند، مور کنکاش قرار میگیرد.

شادی های شوم از نگاه و زبانِ صادق که جوانی است کند ذهن بیان میشود. در این کتاب وقایعی اتفاق میافتد که خواننده شگفت‌زده و بشدت متأثر می شود.

از متن کتاب:

آن‌همه تلاش، آن‌همه زحمت، آخرش چه، چه فایده! از شکم خودم زدم تا به این قد و قواره رسیدی، به این شکل؛ درست همقدِ خودم، شاید هم بلندتر، جوان‌تر -البته اگر هنوز اثری از جوانی مانده باشد- رشید؛ اما اگر یک روز بلند شدی و رفتی چه؛ رفتی و تنهایم گذاشتی چه؛ آن‌هم حالا، حالا که دیگر نفس کشیدن هم برایم مشکل شده؛ دارم دق می‌کنم، دارم خفه می‌شوم؛ هم از بی‌هوایی و هم از بی‌نفسی. مگر یک آدم چقدر می‌تواند تنها دوام بیاورد؛ چقدر می‌تواند بی‌هیچ امید و آرزویی، بی‌هیچ راه‌ِ فراری همین‌جور دور خودش بچرخد و آه بکشد؟! همه رفته‌اند. هیچ‌کس نمانده؛ حتا یکی که بیاید بگوید عاجز، فلان به فلانت. تو هم که عین میت یک گوشه‌جا دراز کشیده‌ای، نه کاری، نه حرف و حدیثی، هیچ. همین‌طور بِروبِر زل زده‌ای به من؛ به پشتِ سرِ من؛ یا به هر جای دیگری، چه می‌دانم، بی‌آن‌که پلک بزنی. آخر فکرِ چه هستی، چه خیالی توی این کله‌ی کوچکِ بدقواره‌ات هست که باعث شده است این‌همه سال مهر سکوت به لب بزنی؟ اگر نقشه می‌کشی، اگر قصدِ فرار داری که خیالت تخت، نمی‌گذارم این چرخه، این گردونه از گردش بیفتد.

راهنمای دانلود رمان شادی های شوم

برای دانلود رمان شادی های شوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان شادی های شوم
علی آشوری
۱۳۹۵/۶/۱۵
یه خواهش ار کتابراه لطفا دسته رمان های رایگان را بیشتر کنید من افغانستان زندگی می کنم نمی تونم کتاب های تون رو بخرم چون خرید اینترنتی این جا خیلی مشکل است متشکرم
بهاره ب
۱۳۹۶/۹/۱۳
خیلی خوب بود .. ادبیات پدربزرگ که حرف نداشت
کاهن معتمد
۱۳۹۶/۳/۲۱
درحال خوانش هستم. نثر قابل ستایشه... تا حدودی هم ردیف عباس معروفی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹۲)