دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 1

  • از: جرج جرداق، سید هادی خسروشاهی
  • ۵۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۴۰۱ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 1

امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد1 (علی و حقوق بشر)

امام علی صدای عدالت انسانی. اثری به زبان عربی با نام کامل "الامام علی صوت العدالة الانسانیة" درباره‌ی حضرت امیر علیه السلام، به قلم جرج جرداق (تولد: 1926)، نویسنده و ادیب و روزنامه نگار معاصر مسیحی لبنانی که به سال 1958 با مقدمه ای به قلم میخائیل نعیمه، دربیروت به چاپ رسیده است. وی در شهر «جدیده‌ی مرجعیون» که «مرج العیون» نیز خوانده می‌شود، در خانواده‌ای غسّانی از اصل قحطانی، تولد یافت.

این اثر در پنج مجلد با عناوین زیر تدوین شده است: الامام علی و حقوق الأنسان؛ بین علی و الثّورة الفرنسیة؛ الامام علی صوت العدالة الانسانیة؛ علی و سقراط؛ علی و عصرة؛ علی و القومیة العربیة.

نویسنده در فصل‌های نخستین جلد اول به تاریخچه‌ی پیدایش دین اسلام و ستایش از آن پرداخته است. سپس با استناد به سخنان رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم، به پیوند عمیق میان آن حضرت و امام علی علیه السلام اشاره و نقش او را در تحکیم ارکان دین حنیف اسلام بیان کرده است. مصنّف، پس از این مقدمه، وارد بحث اصلی می‌شود که نموداری است از عوامل و شرایطی که امام برای استقرار عدالت جهانی پیشنهاد می‌کند. در این گفتار، عدالت و ظلم ستیزی سرلوحه‌ی همه‌ی رهنمودهای آن حضرت به کارگزارانش معرفی می‌شود.

راهنمای دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 1

برای دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 1
Azra Rashidnezhad
۱۳۹۶/۷/۱۴
بسیار عالی. کتاب بی‌نظیریه. توصیه می‌کنم همه بخوننش. اجرکم عندالله
ali niazi
۱۳۹۶/۶/۹
خیلی ممنون از برنامه شما البته برای نظر دادن من خیلی زود است چون به این شکل تازه وارد برنامه شده امولی تا همین حد آشنایی اولیه خوب ومفید وقابل استفاده بنظرمیرسدموفق باشید
وحید صلاحی
۱۳۹۵/۱۱/۲۹
کتاب خیلی خوبی هسته و ممنونم که رایگان در اختیار کاربران قرار دادین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۴)