راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب شفای بدن

من به شما پیشنهاد می‌کنم که این کتاب را یک بار به طور کامل بخوانید، پس از اتمام، دوباره خوانده آن را با سرعت بسیار کم آغاز کنید و سعی نمایید روی تمرینات آن تمرکز کنید و یک به یک آنها را به کار ببرید. پس از چندین تمرین متوجه خواهید شد که چه تغییرات معجزه‌آسایی در زندگی‌تان حاصل می‌شود. پس از آنکه تمرین‌ها را به خوبی یاد  گرفتید، می‌تواند روی آن‌ها را به دیگر اعضای خانواده‌تان نیز یاد بدهید و از آنها بخواهید که همانند شما کتاب را بخوانند و دوباره مطالب آن را مرور نمایند.

لازم است بدانید هر یک از فصل‌های ما با یک جمله زیبا، به یاد ماندنی و آموزنده آغاز می‌شود. بهتر است برای استفاده بهتر از مطالب کتاب، جملات ابتدایی هر فصل را حفظ کنید و آنها را خوب به خاطرتان بسپارید. همچنین هر فصل با یک نوع تمرین به پایان می‌رسد. از شما انتظار می‌رود که روش‌های ارایه شده در هر تمرین را روزانه چندین بار بخوانید و همانطور که از شما خواسته شده آنها را به درستی انجام دهید.

در آخرین فصل من نیز داستان خود را برایتان تعریف کرده‌ام. در این داستان کاملا مشخص است که مهم نیست چه کسی هستیم و در کجا و در چه شرایطی زندگی می‌کنیم، بلکه مهم این است که برای از نو ساختن زندگی‌مان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم و لحظات ارزشمند زندگی را با جان و دل سپری کنیم. من نیز از شما حمایت می‌کنم و شما نیز می‌توانید روی کمک و همفکری‌های من حساب کنید.

ادامه
پریسا اخلاقی
۱۳۹۵/۴/۳۰
۰
۰
این کتاب عالیه. حتما مطالعه کنید دوستان.
نوشین افشار
۱۳۹۵/۳/۲۸
۰
۰
سلام.....دوستان من!دوستان عزیزم!باورکنیداین کتاب خیلی عالیه،فوق العاده!خدای من!واقعاشکرت....چقدرنعمت داریم ولی نمی بینیم.متشکرم ازکتابراه بخاطرخلق این موقعیت خوب برای دیگران.دوستان عزیزم این کتاب رامطالعه کنیدلطفا وحتما....دوستتون دارم هرجاکه هستید.مهربان باشیدوعشق هدیه کنید.....
Mhn Newage
۱۳۹۶/۶/۱۶
۰
۰
عالیییی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه