دانلود کتاب شفای بدن


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شفای بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۸۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6235-60-8 

قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب شفای بدن

من به شما پیشنهاد می‌کنم که این کتاب را یک بار به طور کامل بخوانید، پس از اتمام، دوباره خوانده آن را با سرعت بسیار کم آغاز کنید و سعی نمایید روی تمرینات آن تمرکز کنید و یک به یک آنها را به کار ببرید. پس از چندین تمرین متوجه خواهید شد که چه تغییرات معجزه‌آسایی در زندگی‌تان حاصل می‌شود. پس از آنکه تمرین‌ها را به خوبی یاد  گرفتید، می‌تواند روی آن‌ها را به دیگر اعضای خانواده‌تان نیز یاد بدهید و از آنها بخواهید که همانند شما کتاب را بخوانند و دوباره مطالب آن را مرور نمایند.

لازم است بدانید هر یک از فصل‌های ما با یک جمله زیبا، به یاد ماندنی و آموزنده آغاز می‌شود. بهتر است برای استفاده بهتر از مطالب کتاب، جملات ابتدایی هر فصل را حفظ کنید و آنها را خوب به خاطرتان بسپارید. همچنین هر فصل با یک نوع تمرین به پایان می‌رسد. از شما انتظار می‌رود که روش‌های ارایه شده در هر تمرین را روزانه چندین بار بخوانید و همانطور که از شما خواسته شده آنها را به درستی انجام دهید.

در آخرین فصل من نیز داستان خود را برایتان تعریف کرده‌ام. در این داستان کاملا مشخص است که مهم نیست چه کسی هستیم و در کجا و در چه شرایطی زندگی می‌کنیم، بلکه مهم این است که برای از نو ساختن زندگی‌مان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم و لحظات ارزشمند زندگی را با جان و دل سپری کنیم. من نیز از شما حمایت می‌کنم و شما نیز می‌توانید روی کمک و همفکری‌های من حساب کنید.

راهنمای دانلود کتاب شفای بدن

برای دانلود کتاب شفای بدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب شفای بدن
سارا حسینی
۱۳۹۶/۱۰/۲۵
جالب بود امیدوارم که برای من و دیگران مفید و موثر باشد.ممنون
فرزانه نوروزی
۱۳۹۶/۱۰/۱۲
بنظرم حداقل به یکبار خوندنش می ارزه
محمد آسوده
۱۳۹۶/۹/۲۶
عالی.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)