دانلود کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۹ ساعت، ۳۷۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس

کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس اثر کتی کی و کلیر شیپمن، به شکلی الهام‌بخش، ریزبین و متقاعد کننده نشان می‌دهد که زنان، اگر روی غرایزشان کار کنند و جرأت داشته باشند و درست عمل کنند، می‌توانند شاهد دگرگونی زندگی‌شان بر پایه اعتماد به نفس باشند.

این کتاب از جمله پرفروش‌ترین کتاب لیست نیویورک تایمز و آمازون در زمینه‌های خودیاری و زنان است. کتاب رمز اعتماد به نفس توسط مهسا ساعی شیرازی ترجمه و با صدای شیوای بهنوش قنبری روایت می‌شود.

به دنبال موفقیت دو کتاب «تغییر مسیر» و «چرا زنان باید بر دنیا حکومت کنند»، نویسندگان کتاب پرطرفدار «ویمنامیکس» بر آن شدند که دستورالعملی آگاهی بخش و کاربردی برای درک اهمیت اعتماد به نفس و فراگیری چگونگی دریافت آن را در اختیار زنان از هر سن و سال و مرتبه شغلی قرار دهند.

امروزه زنان شاغل بیش از همیشه کارآزموده و لایقند. ولی همچنان در محیط کار، این مردان هستند که مسلطند. کلیر شیپ‌مَن و کَتی کِی، نویسندگان کتاب رمز اعتماد به نفس (The Confidence Code)، در این کتاب علت اصلی این مسئله را اعتماد به نفس دانسته‌اند.

 

کتی کِی (Katty Kay) و کلیر شیپ‌مَن (Claire Shipman) با تلفیق تحقیقات فوق پیشرفته در زمینه ژنتیک، جنسیت، رفتار و شناخت، با مثال‌هایی از زندگی شخصی خودشان و دیگر زنان موفق در عرصه سیاست، رسانه و تجارت، از توصیه صرف به زنان در خصوص نفوذ و عرض اندام، پا فراتر گذاشته و به جای آن توصیه‌های کاربردی و انگیزه لازم برای پر کردن فاصله‌ها و دستیابی به شغلی (و سایر اهدافی) که می‌خواهند و شایستگی آن را دارند به آنان ارائه می‌دهند.

در بخشی از کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس می‌شنویم:

ما باید بر سیاهه‌های شک و تردید که در خود پنهان کرده و حتی گاهی آن‌ها را پرورش می‌دهیم، غلبه کنیم. اعتماد به نفس دیگر مسئله‌ای حاشیه‌ای نیست، بلکه اصل قضیه است.

ممکن است معتقد باشیم که سخت کار کردن، توجه به همه جزئیات و همه‌چیز را در حد کمال انجام دادن، مصالحی است که با آن می‌توان یک شغل خوب ساخت یا تصور کنیم که اعتماد به نفس بیش از حد به نتایج مخربی می‌انجامد. در واقع معمولاً خلاف این تفکر صحیح است.

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
مقدمه
۶۲ دقیقه
فصل اول
۶۸ دقیقه
فصل دوم
۷۷ دقیقه
فصل سوم
۸۶ دقیقه
فصل چهارم
۵۱ دقیقه
فصل پنجم
۶۵ دقیقه
فصل ششم
۵۴ دقیقه
فصل هفتم
۳۶ دقیقه
فصل هشتم
۱۱ دقیقه
یادداشت

راهنمای دانلود کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس

برای دانلود کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس
Sana Ayobi
۱۳۹۶/۱۱/۲۰
بسیار مطالب مفید دارد
یاسمن درویشی
۱۳۹۶/۹/۲۷
برنامه خیلی عالی هستش حتما دانلود کنید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)