دانلود کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد پنجم)

  • ناشر: انتشارات مرکز بررسی اسناد تاریخی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد پنجم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد پنجم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۶۱۶ صفحه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8145-29-9 

قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد پنجم)

(این کتاب نسخه قدیمی بوده و با همکاری ناشر به صورت اسکن شده آماده سازی شده است. لطفا جهت صحت نمایش در نسخه اندروید قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید.)

پنجمین و آخرین جلد از کتاب «حزب ایران نوین به روایت اسناد ساواک»، اسناد سالهاى 51 تا 53 را گرد آورده و با تدوینى مانند جلدهاى گذشته در معرض دید، بهره‌بردارى و قضاوت خوانندگان و پژوهشگران تاریخ معاصر قرار داده است. هر چند هدف این مرکز از انتشار این کتب، فراهم آوردن دسترسى سهل، آسان مورخان و اندیشمندان به اسنادى است که بیانگر مسائل پنهان و پیداى موضوعات و جریانات موجود در حکومت پهلوى است، لیکن کوشیده‌ایم با تمهید مقدمه‌اى کوتاه به عنوان مشت نمونه خروار اجمالى را از آنچه در این اسناد موجود است، مطرح کنیم.

راهنمای دانلود کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد پنجم)

برای دانلود کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد پنجم) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد پنجم)
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید!
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه