دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ا

  • از: علی اکبر دهخدا
  • ۳۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۳۵۵ صفحه، ۲۸۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۴۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ا

لغت‌نامهٔ بزرگ دهخدا شامل شرح و معنی واژگان آثار ادبی و تاریخی زبان فارسی است. این لغت‌نامه، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اثر دهخدا است، که بیش از ۴۰ سال از عمر او، صرف آن شد. لغت‌نامه دهخدا، معانی، تفاسیر، و شروح تاریخی چندی از واژه‌های عربی را نیز داراست.

لغت‌نامه بزرگ دهخدا شامل بخش بزرگی از واژگان ادبی زبان فارسی، با معنای دقیق، و اشعار و اطلاعاتی دربارهٔ آنهاست. با این وجود، این لغتنامه فاقد بخش اعظم واژگان علمی و صنعتی فارسی است که بیشتر در دهه‌های پس از تألیف این لغتنامه به حوزه زبان فارسی وارد شدند، منابع بسیاری در دنیای مجازی از این لغت نامه استفاده می‌کنند.

هر حرف این لغت نامه جهت سهولت کاربران به صورت یک جلدی و یا چند جلدی در سایت کتاب‌راه قرار خواهد گرفت. شما کاربران با استفاده از قابلیت جستجو در نرم افزار می توانید کلمات مود نظر خود را بیابید.

راهنمای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ا

برای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ا
sayedyebrahim hashimi
۱۳۹۴/۸/۲۱
من چند ماه پیش این لغتنامه را از این کتابراه نصب کرده بودم اما از گوشیم حذف کردم چون بعضی حروف وجود ندارد الان آماده ام دوباره دانلود و نصب کنم متأسفانه هیچ رسیدگی و اقدام بخاطر اصلاح و حل این کتاب نشده پس چرا گذاشتین این کارتان مسخره است
قثظش یاری
۱۳۹۴/۶/۱۴
این کارتون کمک به فرهنگ و پیشرفت علم است با تشکر فراوان
شاهمرادی محمدرضا
۱۳۹۴/۳/۲
کاری بسیار سترگ و ستودنی انجام داده اید. سپاس گزاریم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)