دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ش

  • از: علی اکبر دهخدا
  • ۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۳۸۹۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ش

لغت‌نامهٔ بزرگ دهخدا شامل شرح و معنی واژگان آثار ادبی و تاریخی زبان فارسی است. این لغت‌نامه، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اثر دهخدا است، که بیش از ۴۰ سال از عمر او، صرف آن شد. لغت‌نامه دهخدا، معانی، تفاسیر، و شروح تاریخی چندی از واژه‌های عربی را نیز داراست.

لغت‌نامه بزرگ دهخدا شامل بخش بزرگی از واژگان ادبی زبان فارسی، با معنای دقیق، و اشعار و اطلاعاتی دربارهٔ آنهاست. با این وجود، این لغتنامه فاقد بخش اعظم واژگان علمی و صنعتی فارسی است که بیشتر در دهه‌های پس از تألیف این لغتنامه به حوزه زبان فارسی وارد شدند، منابع بسیاری در دنیای مجازی از این لغت نامه استفاده می‌کنند.

هر حرف این لغت نامه جهت سهولت کاربران در به صورت یک جلدی و یا چند جلدی در سایت کتاب‌راه قرار خواهد گرفت. شما کاربران با استفاده از قابلیت جستجو در نرم افزار می توانید کلمات مود نظر خود را بیابید.

راهنمای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ش

برای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ش
mehran sadeghi
۱۳۹۴/۶/۱۸
واقعا خسته نباشید از ته دل براتون آرزو موفقیت میکنم
پرند صدیقی
۱۳۹۴/۴/۱۰
الطاف شما را بی نهایت سپاسگزارم. اگر لطف بفرمایید و چند جلدی را که نگذاشتید چون حرف خ و... منت نهاده اید و الطافتان را از دل و جان سپاسگزاریم.
مصطفی شهریارى
۱۳۹۴/۲/۸
تشکر فراوان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه