دانلود کتاب سفر جنوب


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب سفر جنوب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۲۰۸ صفحه، ۷۲۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب سفر جنوب

کتاب سفر جنوب شامل یادداشت‌های روزانه شهید حبیب غنی‌پور از نویسندگان و داستان‌نویس نوجوانان می‌باشد که بر اساس تاریخ روز تنظیم شده است. محتوای خاطرات و یادداشت‌ها عبارتست از: نحوه اعزام به جبهه و ورود به لشکر ثارالله، بازدید از شهر خرمشهر و توصیف مناطق جنگی جنوب چون: شوشتر، دزفول و پادگان دوکوهه، حال و هوای عملیات بیت‌المقدس بین رزمندگان، ترسیم روزها و شبهای جبهه در خط مقدم، پشت جبهه، مرخصی و دیدار از خانواده، برگزاری مراسم شهدای گردان کمیل و مالک‌اشتر، حال و هوای ماه رمضان در جبهه، زیارت مقبره دانیال‌نبی در شوش، نحوه شهادت دکتر سیاوش صادقی، حال و هوای منطقه جنگی مهران، ذکر خاطراتی دربارة هم‌رزمان و شهدا: محمد ملاوی، رضایی مقدم، علیرضا متولی، حمید کیهانی، حسین امینی و نیز خاطراتی از مسجد جوادالائمه و دانشکدة ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران. در پایان نیز تصاویری به‌همراه زیرنویس در ارتباط با متن یادداشتها و تصویری از تشییع پیکر شهید غنی‌پور آمده است.

راهنمای دانلود کتاب سفر جنوب

برای دانلود کتاب سفر جنوب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب سفر جنوب
ستار ستاری
۱۳۹۶/۶/۲۷
بسیارعالی و مفید ازتمام جهات هم، اموزنده بود. پیشنهاد میکنم کتاب رو همه بخونند. آقای حبیب غنی پوراززحمات شماممنونیم. زنده باشیددرودبه روح تمامی شهدای اسلامی، بویژه شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم. به و بیشتر...
Amir Hosein
۱۳۹۶/۵/۸
آقا خیلی خیلی خیلی عالیه
حتما بخونش.،،،
sahel aram
۱۳۹۵/۶/۳۰
من از خواندن این کتاب بسیاراستفاده کردم البته قبلا کتاب دسته یک گردان یک گردان حمزه راخوانده بودم که خیلی جالب بود کاش کمی درمورد زندگی این شهید عزیز و نحوه شهادت ایشان مطالبی قرار میدادید خدایا مارا به حق این شهیدان ببخش خیلی متشکرم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه