دانلود کتاب کمی از کابوس های من

  • از: اسماعیل زرعی
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کمی از کابوس های من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب کمی از کابوس های من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۲۵۶ صفحه، ۲۵۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-9697-56-7 

چاپ ۱۳۸۶: ۳۵۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب کمی از کابوس های من

اسماعیل زرعی در «کمی از کابوس‌های من» چینش‌ِ داستان‌ها را به‌گونه‌ای ترتیب داد که هر خواننده‌ای با هر نوع ذوق و سلیقه‌ و هر مقدار معلومات‌ِ ادبی، دست‌کم از یک یا دو داستان‌ِ این کتاب لذت ببرد. به همین خاطر او از بین سال‌های 1369 تا 1384 منتخبی از قصه‌هایی را فراهم کرد که از لحاظ‌ِ ساختاری برخی پیچیده و دیریاب و تعدادی ساده و قابل فهم برای همه است. در واقع‌، او «کمی از کابوس‌های من» را تبدیل به نمایشگاهی از انواع سبک‌های ادبی کرد که می‌توان در آن نمونه‌های متعددی از داستان‌های سوررئال‌، جریان سیال‌ِ ذهن‌، رئالیسم و گونه‌های متنوع‌ِ آن را در کنار یکدیگر دید. احساس‌ِ نهادینه شده‌ی عدم‌ امنیت‌، سرگردانی‌های دایمی‌، جنایت‌های ناخواسته‌، عشق‌های جنون‌آمیز‌، شکست‌های مکرر‌ِ روحی‌، خیانت‌، فقر‌، اسارت‌، خودبینی مفرط‌‌، و تعلیق‌ِ برخی انسان‌ها در اوهامی همیشگی‌، مضمون‌ِ داستان‌های مجموعه‌ی «کمی از کابوس‌های من» را تشکیل می‌دهد.

نویسنده در این کتاب کوشیده است از زوایای گوناگون و بشکلی همه جانبه تأثیر‌ِ عمیق و درونی شده‌‌ی نابسامانی‌های جامعه بر شخص و‌ همچنین کلنجارهای مخرب‌ِ روحی‌ِ برآمده از ناسازگاری و تضاد‌ِ خواسته‌ها و آرزوهای شخصیت‌های داستان‌هایش با واقعیت‌ِ موجود را به ‌تصویر بکشد. او‌، درون و بیرون‌ِ انسان‌های دردمند را توأماً بر صفحه‌ی کاغذ نقش زده است.

فهرست مطالب

مجازات
دقایق‌ِ‌ِ دردناک‌ِ دیوانگی
شاهکار
ظهرِ سرخ، ظهرِ خاکستری
درهای شیشه خور
کارتِ ورود به زندگی
تشنگی
شعله
لولا
ساک دستی
شاوشمه‌کی
شالی
اپیدمی
گرگ‌ها و گوزن‌ها
بازنده
بختک
مترسکی بر جالیز اوهام
داستانی به اندازه‌ی یک کف‌ِ دست،
نگاهی به اندازه‌ی یک دنیا.
... و سرانجام، این چنین.

راهنمای دانلود کتاب کمی از کابوس های من

برای دانلود کتاب کمی از کابوس های من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب کمی از کابوس های من
رحیم عظیمی
۱۳۹۶/۶/۲
بیشترشبیه هذیان بود!! عجب! شایدنویسنده اش فکرکرده صدساله دیگه با این جملات بی سروته مشهورمی شه!!اینهمه داستان میشه درمورد تمام اشیانوشت! اگه کسی منظور و مفهوم این داستانها را فهمید بماهم بگه!! یاخودنویسنده توضیح بده اصلاچی نوشته؟؟
مهران افتخاری
۱۳۹۴/۱۰/۲۶
خیلی خیلی خیلی بی سروته بود یعنی خواسته بود ادای صادق هدایت رو در کتاب بوف کور در بیاره ؟ ؟!! به هر هذیان نویسی که نمیگن کتاب اون کتاب مردآزما هم از این نویسنده خوندم اون هم هذیان گویی بود حیف وقت
سیدهادی عبدالهی کیوانی
۱۳۹۴/۶/۳
فقط داستان اول را خواندم بی سروته بود.ازکتاب خانه ام حذفش کردم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه