دانلود کتاب لاف تو شک: مجموعه نثر طنز

  • از: علی رضا لبش
  • ۱۹۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب لاف تو شک: مجموعه نثر طنز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب لاف تو شک: مجموعه نثر طنز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۸۹ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7150-59-7 

قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب لاف تو شک: مجموعه نثر طنز

این مجموعه دربردارنده مطالبی طنزآمیز به نثر فارسی است.

از صبح به چیدن کتاب ها در قفسه مشغول هستیم. اوستایمان میگوید: آن کتاب های نان و آب دار را جلوی چشم بچین و آن کتاب هایی که نه خیر دنیا و آخرت برای نویسنده شان دارند نه برای ما، آن پشت و پسل قایم کن. پپه هایی که این ها را می خوانند خودشان میروند پیدایشان میکنند. ما فکر میکنیم کتابها هم خوشبخت و بدبخت دارند. بعضی هایشان آنقدر مشتری دارند که خدا میداند و بعضی هایشان که از سر و ریختشان معلوم است نویسنده هایشان حداقل دیپلم دارند، هیچکس سراغشان نمیرود. این را به اوستایمان میگوییم. اوستایمان میگوید: ما مرده شور هستیم. بد و خوب را باید آب کنیم. همین موقع که ما و اوستایمان در حال گفتمان فلسفی و ریخت شناسی کتاب هستیم، یک دختر و پسر وارد کتاب فروشی میشوند، پسره میگوید: کتاب عاشق شدن در دقیقه نود را دارید؟

راهنمای دانلود کتاب لاف تو شک: مجموعه نثر طنز

برای دانلود کتاب لاف تو شک: مجموعه نثر طنز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب لاف تو شک: مجموعه نثر طنز
فاطمه جوادی
۱۳۹۶/۵/۱۱
خیلی سطحی و کم مایه به نظرم اومد دوسش نداشتم.
فاطمه میرزایی
۱۳۹۶/۴/۱۹
یخ کنید با این کتاب طنز هاتون😾
Ali Kakhki
۱۳۹۶/۴/۱
طنزش طنز ظریفی بود و در این بادیه باقیه که کمافی السابق در بر همین منوال است و یحتمل نامردان این روزگار قحطی زده در باب طنازی و برخورداری از طنز هجو چه قلمهایکه به مدد این نامردمان طنز نشناس در طی بر بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴۶)