دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جان ماکسول


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جان ماکسول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۲۸ دقیقه، ۲۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جان ماکسول

کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جان ماکسول اثر جان سی ماکسول برای توسعه‌ی رهبری بین‌المللی و کمک به رهبران نگاشته شده تا بتوانند توانایی‌های بالقوه خود را به حداکثر برسانند.

جان سی ماکسول (John C.Macwell) نویسنده، سخنران امریکایی و متخصص رهبری بین‌المللی است. او را متخصص رهبری و مدیریت شماره یک در سراسر دنیا می‌نامند. ماکسول کتاب‌های بسیاری نوشته و در درجه‌ی اول بر رهبری تمرکز دارد. وی به مدت 30 سال به عنوان کشیش در کلیساهای اوهایو، ایندیانا، کالیفرنیا و فلوریدا حضور داشته و در سال 1995 کلیسا را ترک و تمام وقت خود را به صحبت کردن و نوشتن اختصاص داد.

از جمله کتاب‌های جان مکسول می‌توان به 21 قانون انکارناپذیر رهبری، 21 صفت ضروری یک رهبر، 15 قانون ارزشمند رشد، 5 سطح رهبری، رهبری طلایی، رهبری 360 درجه، مدیریت نگرش، آن‌چه رهبران باید بدانند و غیره اشاره کرد.

ارتباط برقرار کردن تأثیر شما را در هر شرایطی افزایش می‌دهد و معیار اولیه‌ی برای پیشرفت و ترقی برای حرفه‌ها، توانایی ارتباط برقرار کردن به صورت تأثیر گزاری است. رهبری همان تاثیرگذاری است و بزرگترین رهبران جهان توانایی برقرای ارتباط و تأثیرگذاری را دارند.

فهرست مطالب

۷ دقیقه
بخش اول
۲ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۳ دقیقه
بخش پنجم
۳ دقیقه
بخش ششم
۴ دقیقه
بخش هفتم
۳ دقیقه
بخش هشتم
۲ دقیقه
بخش نهم
۲ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جان ماکسول

برای دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جان ماکسول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی 10 قانون موفقیت جان ماکسول