دانلود کتاب صوتی جادوی محبت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی محبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جادوی محبت

کتاب صوتی جادوی محبت نوشته منیره دانایی، شیوه‌ها و راهکارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند.

کتاب جادوی محبت، مهارت‌های ساده و باارزشی ارائه می‌کند که همسران به کمک آن می‌توانند درک خویش را نسبت به همسرشان و نیازهای او افزایش دهند. هم‌‌چنین نشان می‌دهد چگونه یک ارتباط هدفمند باعث جاودانگی عشق، احساس و درک می‌شود.

این کتاب درباره سطح روابط بین زوج‌های جوان است که با گوش دادن به آن می‌توان جادوی محبت را در روابط  همسران تجربه کرد. شنونده هنگام شنیدن این کتاب حس می‌کند گوشه‌هایی از تجربیات او از زندگی مشترک است ولی این ریزبینی را هیچ گاه نسبت به این مسائل نداشته که گاه کوچک‌ترین و ساده‌ترین تغییر در رفتار می‌تواند نتیجه فوق‌العاده‌ای را به بار آورد. این کتاب بنا دارد با مطرح کردن خصوصیات همسران نسبت به یکدیگر رازهای جادویی زندگی را به آن‌ها آموزش دهد.

باید بدانید که با نرمی و آهستگی سخن گفتن، مشکلات آسان می‌شود. از این جمله بعنوان دریچه‌ای نو بر روابط زناشویی یاد می‌شود. کتاب جادوی محبت در دو فصل با عنوان‌های ایجاد روابط عاطفی با همسر و برقراری روابط عاطفی با همسر تدوین شده است.

فصل اول کتاب با چگونگی ایجاد رابطه بین زن و شوهر آغاز می‌شود و تاکیدش بر مهم‌ترین رکن زندگی مشترک یعنی گفت‌و‌گو در روابط بین همسران است. این که زن و شوهر چگونه و در چه شرایط و ادبیاتی خواسته‌هایشان را از هم بخواهند، همین طور نکته مهمی که در این گفت‌و‌گوها است، درک متقابل و پذیرش رفتارها و خصوصیات طرف مقابل است. 

منیره دانایی در این کتاب صوتی نکاتی کوتاه در رابطه با میزان توجه همسران هم بیان می‌کند. درباره جایگاه تایید کردن همسر و مهم بودن این عنصر در زندگی و ایجاد کردن فضا برای تایید کردن همسران نسبت به یکدیگر و نکته دیگر جایگاه زبان بدن در زندگی و حسی که در طرف مقابل ایجاد می‌کند هم نکات مهم و کلیدی این کتاب است. 

از دیگر نکات مهم که به طور ویژه به آن اشاره شده شناخت خصوصیات همسران است. در رابطه با مهارت نگاه کردن و گوش دادن هم‌چنین خصوصیات افراد سمعی، بصری و لمسی اشاراتی شده است. در مورد نوع صحبت کردن، جذابیت و دلنشین بودن در کلام هنگام گفت‌و‌گو و واکنش‌های هیجانی تا لحن صدا و به کار بردن کلماتی آرامش‌بخش و دلگرم کننده، توضیحات مفصلی داده شده است. 

فصل دوم درباره برقراری روابط عاطفی با همسران است و با موضوع وقت‌های اختصاصی برای همسران آغاز می‌شود و به مسائلی مثل اختصاص دادن وقت مشخص، گوش دادن و توجه کردن به همسر شنیدن گلایه‌ها و ابراز علاقه به همسر ادامه می‌یابد. 

درک متقابل، درد و دل با همسر و ابراز احساسات هرکدام مواردی است که در قالب جملاتی کاربردی توضیح داده شده. همین طور راز سکوت زن و مرد که هرکدام فلسفه‌ای جداگانه دارد هم خوب توصیف شده و نکته آخر این کتاب یعنی مباحث اقتصادی در سه قالب شیوه تنظیم اقتصاد خانواده، کاهش هزینه‌های ضروری و کاهش هزینه‌های غیر ضروری ذکر شده است. 

فهرست مطالب

۷۷ دقیقه
جادوی محبت
 ۱ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی جادوی محبت

برای دانلود کتاب صوتی جادوی محبت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جادوی محبت
ابراهیم میرزا
۱۳۹۷/۱۰/۱۵
بسیار عالی و آموزنده
Afghan Afghan
۱۳۹۷/۹/۲۳
خوب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)