دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 21


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 21 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 21

دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 21، منتشر شد. مناسب‌ترین روش دفع پسماندهای عفونی در راستای مدیریت بهینه پسماندهای کرونا و عوامل موثر بر قصد ترک خدمت کارکنان و تأثیر آن بر کارایی کارکنان شرکت زرین روی زنجان، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

شیوع بیماری کرونا ویروس جدید در ماه‌های اخیر و مراجعات فراوان به بیمارستان‌ها سبب افزایش تولید پسماندهای بیمارستانی شده است. از آنجایی‌ که منشأ این بیماری ویروس است و این ویروس می‌تواند ساعت‌ها روی سطوح زنده بماند و از طریق تماس با سطوح آلوده به ویروس نیز منتقل می‌شود، لذا یک نگرانی فزاینده‌ای ایجاد کرده است. زیرا ابزارهایی که برای مبتلایان به کرونا ویروس مورد استفاده قرار می‌گیرند نیز می‌توانند سبب انتقال ویروس شوند. از این‌رو پسماندهای تولید شده در کنترل و درمان این بیماری جزو پسماندهای عفونی قلمداد می‌شوند. روش‌های متعددى براى مدیریت پسماندهاى عفونى وجود دارد که در ایران نگرش‌های مختلفى به آن‌ها وجود دارد.

مهم‌ترین اولویت‌های مدنظر در بى‌خطرسازى پسماند عفونى از نظر متخصصان بهداشت محیط، حفظ سلامت عمومى و عدم انتقال آلودگى به ارکان محیط زیست است. در این مطالعه پس از بررسی روش‌های مختلف بی‌خطرسازی پسماندهای عفونی، مناسب‌ترین روش برای دفع پسماندهای عفونی از جمله پسماندهای کرونا بیان می‌شود.

 ۸۵ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2538-6409 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مناسب‌ترین روش دفع پسماندهای عفونی در راستای مدیریت بهینه پسماندهای کرونا
عوامل موثر بر قصد ترک خدمت کارکنان و تأثیر آن بر کارایی کارکنان شرکت زرین روی زنجان
ارتباط بین سهامداران کنترلی و همزمانی قیمت سهام در بورس اوراق بهادار ایران
بررسی تاثیر سرمایه فکری سبز بر شهرت سازمان
کسب سرمایه اجتماعی به واسطه اعتماد حاصل از نظارت همگانی برکیفیت عملکرد مدیریت شهری
قواعد و فواید تسعیر اختیاری در بازار اسلامی با انطباق بر فقه المکاسب
رهبری در دو عصر متفاوت: رهبری نوگرایی برای عصر مدرن و رهبری فرانوگرایی برای عصر پست‌مدرن

راهنمای دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 21

برای دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 21 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 21