دانلود رمان التهاب و انتظار

  • از: فریبا محسنی پور
  • ۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی رمان التهاب و انتظار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان التهاب و انتظار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان التهاب و انتظار

کتاب التهاب و انتظار رمانی عاشقانه و عاطفی است.

در این داستان علاوه بر نمایش دادن احساسات رمانتیک، با استفاده از عبارات ادبی، احساسی شاعرانه به کتاب داده شده. روایتی است سر تاسر هیجان و انتظار در روی دادن حوادث متعدد  که مخاطب را بی صبرانه به دنبال حوادث بعد می کشاند.

بخشی از متن کتاب:

 بعد از ظهر در اتاق کارش نشسته بود و به حرف های امین فکر می کرد. تصمیم گرفت رفتار دکتر را بیشتر بررسی کند، شاید دوست امین راست گفته باشد. خانمی که با همسرش دچار مشکل شده بود برای دومین بار به اتاقش آمد و پس از یک ساعت صحبت و راهنمایی هایی که نازنین به او کرد از اتاق خارج شد. به بهانه ی نشان دادن پرونده، به اتاق خطیبی رفت و برای اولین بار به دقت رفتار و گفتار او را زیر نظر گرفت. دکتر سر به زیر بود و جز نگاه های خیلی کوتاه، که کوچک ترین احساسی در آن دیده نمی شد، جواب او را داد و نازنین با اطمینان به این که او مرد پاکی است از اتاقش خارج شد.

روز رفتن امین خیلی زود فرا رسید و باز هم چشمهای دختر به شدت بارید. حس تعلقش بیشتر شده بود و سخت تر از قبل توانست از آغوش گرم و چشم های شیدای امین جدا شود. او رفت و غم فراق یار، سنگین تر از قبل بر دوش نازنین فشار می آورد و انتظار کشنده ی دیدار، قلبش را محکم تر از پیش زیر پا له می کرد. تنها دلخوشی اش شنیدن صدای امین ساعت ده شب بود. هر شب هیجان زده گوشی را برمی داشت و با چشمان خیس آن را قطع می کرد و به رختخواب می رفت. رفت و آمد های نیلوفر به محل کار او ادامه داشت و هر بار با سخنی زیرکانه قلبش را می آزرد. در اتاق نازنین نشسته بود و کتابی را ورق می زد: راستی شنیدی دکتر زنش رو طلاق داده؟

دسته رمان،
 ۶۲۶ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7065-51-1 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان التهاب و انتظار

برای دانلود رمان التهاب و انتظار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان التهاب و انتظار
احمد قاسمی
۱۳۹۵/۶/۱۵
خیلی دوست دارم ادامه این رمان زیبا را بخوانم اما حیف که در افغانستان ام و نمی توانم خرید کنم
shiva s
۱۳۹۵/۳/۱
کتاب خوبیه اما یه کوچولو سقفش بالاست
زهرا ملکی
۱۳۹۵/۱/۱۶
کتابهابعضاقیمت بالایی دارن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)