دانلود رمان قتل در کرانه نیل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان قتل در کرانه نیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان قتل در کرانه نیل

مرگ در کرانه‌ی نیل از جمله داستان‌های خانم آگاتاکریستی است که در دهه 1930 (به سال 1937) به رشته تحریر درآمد. مرگ در کرانه‌ی نیل از جمله داستان‌هایی است که آگاتاکریستی سخت به آن علاقه داشته است زیرا داستانی است که در خارج از انگلستان نگاشته شده است و در مورد این داستان نظری بسیار مساعدی در نگارش آن دارد. خانم آگاتاکریستی می‌گوید این داستان بیشتر مورد پسند بانوان است تا آقایان! چون داستان پیرامون مسائل احساس عشقی و عاطفی دور می‌زند تا مسائل جنایی.

دختری با تمام وجود برای نامزدش از دوست دیرینه‌اش درخواست شغلی می‌کند، دوستی که همه چیز را دارا است. پول، ثروت، زیبایی و موقعیّت اجتماعی و ...ولی با دیدن نامزد دخترک تمام دوستی و معیارهای انسانی را زیرپا گذاشته و بدون درنگ نامزد دوستش را از وی می‌‌رباید. نامزد دوستش آقایی است به نام سیمون دایل با چهره‌ای زیبا و اندامی مردانه ولی مغزی بچگانه که تأثیر هوش و ذکاوت ژاکلین دبلفورت نامزد سابقش می‌باشد و زود فریفته می‌گردد و بایک برنامه شیطانی و هماهنگ با چند حادثه دیگر در کشتی کارناک، حوادثی را می‌آفریند که یکی از شاهکارهای خانم آگاتاکریستی به شمار می‌رود. برای خواننده هر لحظه‌ی داستان هیجان‌انگیز است و تصوّر نمی‌کند که لحظه بعدی بر روی رود نیل چه بر سر قهرمانان خواهد آمد.

داستان بیشتر شکل رمانتیک و عاشقانه دارد تا داستان پلیسی و در نهایت درس اخلاقی و هشداری قوی برای کسانی است که ذهن خودشان را پر از گره‌های نادرست و کج‌آلوده کرده و نسبت به آنچه که دارند ناسپاس و ناشکرند.

خانم کریستی در این اثر بر روی کشتی کارناک صحنه‌هایی را در اسوان و شلا با چهره‌های مثل سیمون دایل، ژاکلین دبلفورت، پوارو، تیم آلرتون، خانم آلرتون، شایلر، آندریو پنینگتون ترسیم کرده که سخت مورد توجه فیلمسازان قرار گرفته و فیلمی هم به نام "مرگ بر روی نیل" از روی آن ساختند. این داستان را تقریباً می‌توان با داستان رمز قطار آبی که از جمله کارهای ظریف و برگزیده خانم آگاتاکریستی است، مقایسه کرد در هر دو قتل و دزدی با هم صورت می‌گیرد و مسائل عاطفی و عشقی نیز زیربنا است و این دو انگیزه خواننده را تا صفحه آخر با خود می‌کشاند.

 ۴۴۳ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-9915-29-6 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان قتل در کرانه نیل

برای دانلود رمان قتل در کرانه نیل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان قتل در کرانه نیل

نظرات رمان قتل در کرانه نیل

گلاره خلیلی
۱۳۹۷/۹/۱۹
بی شک این کتاب یکی از جذابترین رمان‌های خانم آگاتاست. توصیه میشود به دوستان کتابراه بشدت.
من کتاب از ایشون زیاد خوندم این کتاب و جنایات الفبایی، قتل در کریسمس و قتل خانم مک گینیتی هم عاااالین.
کاربر r
۱۳۹۹/۲/۱۳
یه ویراش اساسی لازم داره. یهو از یه صحنه میره یه جای دیگه با یه سری ادم دیگه. حداقل ۳ - ۴ قسمتش کاملا نامفهوم شده. بدون هیچ توضیحی ادمای جدید شروع به حرف زدن میکنن!!!!
بهار پودینه
۱۴۰۰/۱/۲۳
از نوجوانی با تله تئاترهای آگاتاکریستی در شبکه چهار اشناشدم و برایم بسیارجذاب و هیجان انگیز بود و الانم هم که کتابهای ایشان را میخوانم، بازهم لذت میبرم.
مشاهد همه نظرات (۲۵)