دانلود رمان قتل فراموش نشدنی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان قتل فراموش نشدنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان قتل فراموش نشدنی

کتاب مزبور با دو عنوان انگلیسی سیانوژن نورانی و عنوان آمریکایی مرگ فراموش نشده REMEMBERED DEATH درسال 1945 به رشته تحریر در آمد. این کتاب به همراه چند کتاب دیگر از جمله رمز قطار آبی، به سوی صفر، قتل در کرانه نیل، مسافرفرانکفورت، پایان پیام در پنج بامداد از جمله آثار برگزیده خانم آگاتاکریستی است که خود وی نیز به‌این مطلب بارها و به مناسبتهایی مختلفی اشاره کرده است.

سیانوژن نورانی SPARKLING CYANIDE داستان زن زیبایی است به نام رزماری بارتن ROSESMARY BARTON شخصیت وی، ازدواجش، مسایل و روابطی که به گونه‌ها ی مختلف دارد و مرگش رفته رفته به وسیله کسانی که وی را خوب می‌شناختند مطرح و بازگو می‌گردد.

خانم کریستی درنگارش سیانوژن نورانی یکی از بهترین شیوه‌ها را جهت ارائه‌این داستان پلیسی به کار گرفته است شیوه‌ای بسیـار مـوثر،گـیـرنـده مـنسجـم و پس هیجـان انگـیزو ژرف....

رزماری بارتن دقیقاً از آن زنـانی به شمـار می‌رفت کـه حسادت دیگران را جدا برمی انگیخت. زیبایی، ثروت، موقعیت و برخورداری از مواهبی که هر زنی در آرزوی آن بود ولی رزماری جسمی زیبا و مغزی تهی داشت.

بعد از به ارث بردن مقادیر زیادی از عمو خوانده‌ای به نام عمو پاول LINCLE PUL رزماری این توانایی را داشت که در هر لحظه هر تصمیمی را که می‌خواست بگیرد و بتواند انجام دهد شوهرش آقای جورج بارتن با وجودی که پانزده سال از رزماری مسن تربود اما می‌دانست همسرش چه روحیه و خویی دارد با همه ساز وی می‌رقصید و هرچه می‌خواست فراهم می‌کرد تا این که ناگهان در شب سالگرد تولد بیست و سه سالگی رزماری در حضور شش مهمان واقعه‌ای رخ داد تا خوانندگان را با خود به دنبال ماجرایی بکشاند و خانم آگاتاکریستی را برای آفرینش این داستان تحسین نماید امیداست خوانندگان آثار کلاسیک از این اثرلذت برند.

 ۳۲۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-9915-08-1 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان قتل فراموش نشدنی

برای دانلود رمان قتل فراموش نشدنی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان قتل فراموش نشدنی
شهره آبادی
۱۳۹۶/۲/۶
جذاب اما اشتباه در ویراستاری داشت.
کاربر kh
۱۳۹۶/۲/۳
داستان خوبی بود اما زیاد قوی نبود
شهره آبادی
۱۳۹۶/۱/۳۱
داستان خوبی داره اما بسیار گیج کننده است .
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)