دانلود رمان قتل های زنجیره ای


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان قتل های زنجیره ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان قتل های زنجیره ای

سومین رمان خانم کریستی هیستینگز مرد جذاب و خوش بیان ماجرای اسرار آمیز استایلز، این بار هم روایت داستان را بر عهده دارد. هیستینگز در ابتدای رمان از فرانسه به مقصد لندن برای دیدار دوست عزیزش پوارو در حرکت است که در قطار با دختری پرشرو شور و امروزی برخورد می‌کند و دلباختة او می‌گردد امّا دیدار پوارو واجب‌تر است و او را از این دختر که سیندرلا نام دارد جدا می‌کند.

زمانی هیستینگز به نزد پوارو می‌رسد که می‌بیند او می‌خواهد به کاله در فرانسه برود زیرا مردی ثروتمند به نام پل رنو از او طلب کمک کرده است. با هم پوارو به فرانسه و محل مورد نظر رفتند و خبردار شدند چند ساعت قبل رنو کشته شده است به وسیله خنجری که درقلبش فرو کرده‌اند. پوارو ناراحت بود و از همان ساعات، بازجویی‌ها را آغاز کرد.

خانم رنو گفت که در اتاق شوهرش بوده که مردانی نقابدار وارد شدند و پس از طناب پیچ کردن او به صندلی، شوهرش را از آنجا بردند. خدمتکاران نیز گفتند که شب قبل زنی غریبه به دیدار پل آمده بود ولی خانم رنو خبر نداشت.

حدس‌ها بر این بود که زن غریبه، خانم دوبریل است که در همان نزدیکی زندگی می‌کرد و شایعه‌ها حکایت از رابطة آن دو داشت. ضمناً جک پسر پل نیز عاشق مارتا دختر دوبریل بود و پل با ازدواج آنها مخالفت می‌کرد. مسایل جالبی که توجه پوارو را جلب کرده بود یکی واریز شدن پول از سوی رنو به حساب خانم دوبریل بود. دیگر، نامه تهدیدآمیزی بود که از سوی بلا نامزد جک رسیده و تهدید کرده بود که جک را می‌کشد. به هر صورت یک روز سیندرلا به خانه رنو آمد و با فریب هیستینگز، آلت قتل را برداشت و با خود برد. این اتفاق، سرزنش شدید پوارو را خطاب به دوست عزیزش در برداشت. پوارو می‌گفت که احتمالاً قاتل همان شب وقوع قتل از کاله گریخته و در ایستگاه راه آهن به دنبال مشخصات ظاهری او می‌گشت.

 ۳۵۱ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-9915-25-8 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۶۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان قتل های زنجیره ای

برای دانلود رمان قتل های زنجیره ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان قتل های زنجیره ای
شیرین حسنی
۱۳۹۶/۲/۸
داستانش بد نیست ولی به لحاظ ویرایش ایراد داره.غلط املاییش زیاده.
ساناز فداکار
۱۳۹۵/۱۰/۱۳
زیبا و دوست داشتنی مثل سایر نوشته های آگاتای عزیز
فرامرز محرمی
۱۳۹۵/۹/۱۴
با سلام از اینکه ترویج کتابخونی دارید ممنون قیمتها یکمی از حد بیشتر ه و در ضمن در مورد کتاباتون بگم که خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)