دانلود رمان مرغان خارزار (The Thorn Birds)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان مرغان خارزار (The Thorn Birds) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان مرغان خارزار (The Thorn Birds)

رمان دو زبانه مرغان خارزار (The Thorn Birds) - سطح 6 (Advanced 3000words)

مگی از کودکی شیفته و عاشق پدررالف می شود و پدررالف شیدای آنچه که می اندیشید و این داستان ستیزی است بین فراز جویی، جاه طلبی و عشق و سرانجام آن...

پدر رالف گفت : از تو می‌خواهم مرا فراموش کنی. می‌خواهم دور و برت را نگاه کنی. مرد مهربان خوبی پیدا کرده با او ازدواج کنی و بچه‌دار شوی، تو مادر خوبی می‌شوی. من هرگز نمی‌توانم از کلیسا بیرون بیایم. و نمی‌خواهم این کار را بکنم. من تو را آنطور که یک شوهر می‌خواهد دوست ندارم. مرا فراموش کن، مگی!

این داستانی در مورد پرنده‌ای است که تنها یک بار می‌خواند، از زمانی که بدنیا می‌آید دنبال درخت خاری می‌گردد و وقتی آنرا پیدا می‌کند، به سمت درازترین و تیزترین خار می‌پرد. هنگامی که جان می‌دهد، آوازش را می‌خواند، زیباتر از هر مرغ دیگر.

در استرالیا، در سال‌های نخست قرن بیستم، مگی کلیری دنبال راهی می‌گردد تا آوازش را بخواند. او قوی و زیباست ولی تنها یک مرد را دوست دارد. مردی که دوست داشتنش غیرممکن است کشیش مهربان و زیبا، پدر رالف دوبریکاسارت. آیا می‌تواند بر او غلبه کند؟ آیا غلبه بر او درست است؟ یا می‌تواند او را فراموش کرده، شخص دیگری را دوست بدارد؟

مرغان خارزار یکی از پرفروش‌ترین و پرخواننده‌ترین رمان‌هایی است که تاکنون نوشته شده: تنها در ایالات متحده طی چهار سال نخست نه میلیون نسخه فروش رفت. در 1983 یک سریال تلویزیونی با شرکت ریچارد چمبرلن و راشل وارد از روی آن ساخته و خوانندگان بیشتری را به سمت این رمان جلب کرد.

داستان مرغ خارزار یکی از مشهورترین داستان های عاشقانه ادبیات معاصر است. همچنین فیلمی از روی این داستان ساخته شده است که آن هم یکی از فیلم های جذاب و ماندنی زمانه ما خواهد بود...

 ۱۶۹ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان مرغان خارزار (The Thorn Birds)

برای دانلود رمان مرغان خارزار (The Thorn Birds) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان مرغان خارزار (The Thorn Birds)
محبوبه سادات مرتضوی
۱۳۹۷/۹/۱۵
قبلا این کتاب چند جلدی بود و اسم روی جلد پرنده خارزار بود من همشو خوندم بسیار عالی بود در ضمن فیلمشو هم دیدم میخوام دوباره یخونم فکر میکنم این کتابی که گذاشتین خیلی خلاصه باشه
Assal Kt
۱۳۹۶/۱/۱۱
کتاب بسیار بسیار بسیار زیبا یی است
مهسا اخوان
۱۳۹۵/۷/۲۷
رمان بسیار احساسی و زیبایی است، فقط در بعضی پاراگرافها غلط املایی در متن انگلیسی وجود دارد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۳)