دانلود کتاب شکستن سدهای بهره‌وری: انجام کارهای یک ‌ماه تنها در ۴ روز

  • از: محمدحسن احمدیان
  • ناشر: انتشارات پیدار
  • ۳۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شکستن سدهای بهره‌وری: انجام کارهای یک ‌ماه تنها در ۴ روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شکستن سدهای بهره‌وری: انجام کارهای یک ‌ماه تنها در ۴ روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شکستن سدهای بهره‌وری: انجام کارهای یک ‌ماه تنها در ۴ روز

کتاب شکستن سدهای بهره‌وری: انجام کارهای یک ‌ماه تنها در ۴ روز، تالیف محمدحسن احمدیان، به افراد پر مشغله، صاحبان کسب‌وکار، افراد علاقه‌‌مند به پیشرفت سریع کمک می‌کند تا با ایده‌های بسیار ساده بهره‌‌وری خودشان را تا جایی بالا ببرند که فقط یک رقیب داشته باشند، و آن رقیب خودشان هستند. 

در کتاب شکستن سدهای بهره‌وری می‌آموزیم که چگونه می‌توان در طول روز کار بسیار پرمعنا و قابل‌ توجهی انجام داد و سپس با انرژی فراوان به خانه رفت و با خانواده و دوستان اوقات خوشی را سپری کرد. اگر به دنبال چنین زندگی هستید این کتاب دقیقاً برای شما نوشته‌ شده است. 

مهم‌ترین راز داشتن بهره‌‌وری خارق‌‌العاده، مهارتی به‌ نام «مدیریت عملکرد و بهره‌‌وری» است؛ یعنی به‌ جای تمرکز بر روی مدیریت زمان باید بر روی مدیریت انرژی تمرکز کرد. اگر این مورد را به خوبی بهبود دهیم، تنها سدی که مانع پیشرفت‌تان می‌شود باورهای محدود کننده است. اگر نمی‌توانید این باورهای بیماری‌ زا را بشکنید، خواندن شکستن سدهای بهره‌وری به درد شما نمی‌خورد! 

شیوه شکستن باورهای محدود کننده در کتاب توضیح داده شده است. اگر معمولا بازده کافی در انجام کارها ندارید و همچنین وقت و انرژی کافی برای تفریح با خانواده و دوستان ندارید، این کتاب مناسب شما است.

چرا باید کتاب شکستن سدهای بهره‌وری را بخوانید؟ زیرا مطالب جمع‌ آوری‌ شده در این اثر، نکات کلیدی مقاله‌ها، تحقیقات، دوره‌های آموزشی و کتاب‌های پرفروش است که در بهره‌وری افراد، تحول ایجاد کرده است. 

وجه تمایز این کتاب با کتاب‌های دیگر این است که تمام فن‌های مدیریت زمان ارائه نشده بلکه شما را در اینجا با نگرش افراد فوق موفق در مورد زمان آشنا می‌شوید، علاوه بر آن دستورالعملی در انتهای هر فصل آمده که بدانید دقیقاً باید چه‌ کار کنید که معمولاً در کتاب‌های دیگر به‌ ندرت یافت می‌شود. 

در چهار فصل اول کتاب شکستن سدهای بهره‌وری می‌آموزیم که چگونه ۴ انرژی انسان را به بهترین شکل ممکن بالا ببریم و خستگی و بی‌انگیزه بودن را به صفر برسانیم. 

در فصل بعدی در مورد عادات افراد فوق موفق صحبت می‌کنیم. همچنین در این‌ باره صحبت می‌کنیم که اگر عادت مضر دارید چگونه آن را ترک کنید و عادت‌های مفید را جایگزین آن‌ها کنید. در فصل بعد می‌آموزیم چگونه با تکنولوژی تمام‌ کارهای مهم خود را در موبایل انجام دهیم. در پایان در مورد شیوه مدیریت زمان مدیران شرکت‌های میلیاردی با یکدیگر صحبت خواهیم کرد. 

شاید شما کارمندی هستید که با خود می‌اندیشید چرا باید در محل کار عملکرد عالی داشته باشم؟ حقوق من ارتباطی با عملکرد من ندارد و بارها کارهای ارزشمندی انجام دادم اما هیچ پاداشی به دنبال نداشت. بله شاید چنین شرایطی وجود داشته باشد، اما سؤال این است که، آیا دوست دارید از کارتان و همچنین زندگی خود واقعاً لذت ببرید؟ اگر پاسختان مثبت است کتاب شکستن سدهای بهره‌وری را حتما بخوانید.

در بخشی از کتاب شکستن سدهای بهره‌وری می‌خوانیم:

نشانه کم شدن انرژی احساسی چیست؟ در روز کاری مشغله زیادی داریم ولی در آرامش کارهای لازم را انجام می‌دهیم و به اتمام می‌رسانیم. گاهی دقیقاً همان مشغله و مسئولیت‌ها را داریم ولی احساس فوریت داریم. نمی‌دانیم چه‌ کاری انجام می‌دهیم. نمی‌توانیم کاملاً جذب کارمان شویم و مرتبط از این شاخه به آن شاخه می‌پریم. شاید شرایط تغییر کرده است ولی از انرژی احساسی ما کم شده است و نیاز به شارژ دارد.

بزرگ‌ترین دشمن پیشرفت: احساسات منفی بزرگ‌ترین دشمن پیشرفت و بهره‌وری هستند. دانشمندی به نام دیویس اسنودان می‌گوید: «نمی‌توانیم مانع بروز احساسات منفی شویم ولی می‌توانیم یاد بگیریم که بلافاصله جلوی احساسات منفی را بگیریم». می‌توانیم به‌ صورت ارادی فعالیت‌هایی را انجام دهیم تا از این شرایط خارج شویم.

تأثیر احساسات بر قهرمانان: جیمی کانرز یکی از قهرمانان تنیس جهان است. وقتی از او پرسیدند مهم‌ترین مهارتی که شما را به قهرمان تبدیل کرده است چیست؟ او گفت: «در سال‌های اول، در بازی عصبانی می‌شدم ولی با گذشت سال‌ها یاد گرفتم که هیچ‌گاه در بازی عصبانی نشوم، حتی از دست خودم».

بنابراین حتی اگر در کسب‌وکار خود اشتباه بسیار بزرگی را مرتکب شده‌اید به خودتان بگویید: اشکالی ندارد، از این به بعد، بهتر عمل می‌کنم. از شما می‌خواهم هیچ‌ وقت خودتان را سرزنش نکنید. این تمرین شاید در ابتدا بسیار سخت باشد و به اعتماد به‌ نفس فوق‌ العاده‌ای نیاز دارد. کافی است فقط یک هفته تمرین کنید، هرگاه خودتان در زندگی شخصی یا محل کار اشتباهی مرتکب شدید، خودتان را سرزنش نکنید.

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: چگونه سدهای بهره‌وری را بشکنیم؟
فصل دوم: توربوی انرژی فیزیکی
فصل سوم: توربوی انرژی احساسی
فصل چهارم: توربوی انرژی فکری
فصل پنجم: توربوی انرژی روحیه
فصل ششم: عادت‌های قهرمانان
فصل هفتم: مدیریت، به لطف تکنولوژی
فصل هشتم: مدیریت حرفه‌ای زمان ویژه مدیران باهوش

 ۱۰۰ صفحه، ۶۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-499-324-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شکستن سدهای بهره‌وری: انجام کارهای یک ‌ماه تنها در ۴ روز

برای دانلود کتاب شکستن سدهای بهره‌وری: انجام کارهای یک ‌ماه تنها در ۴ روز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شکستن سدهای بهره‌وری: انجام کارهای یک ‌ماه تنها در ۴ روز
طاهره عاشری
۱۳۹۷/۶/۲۲
عالی
معصومه علوی کوهی
۱۳۹۷/۷/۲۱
فقط میتونم بگم عاااااالی
مخصوصا برای منی ک دانشجوی رشته مدیریت هستم.
محمد شریعتی
۱۳۹۷/۷/۱۸
کتابی بسیار کاربردی و ملموس و روان
این کتاب مطابق با فرهنگ ماست...روش‌های گفته شده ساده و واقعا قابل اجراست و به راحتی با انجام دادنشون می‌تونید تغییر رو حس کنید
متن کتاب به شدت روان و ساده فهم هستش، فقط ایرادات تایپی داشت...
ممنونم
حسن احمدیان
۱۳۹۷/۷/۱۸
مرسی از لطف شما، این نظرات شماست که به ادامه کار ما انگیزه میده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۹)