دانلود کتاب صوتی فشارهای روحی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فشارهای روحی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فشارهای روحی

در کتاب صوتی فشارهای روحی اثر روبرت الیوت، می‌آموزید که چگونه با موقعیت‌های دشوار زندگی به شیوه‌ای سازنده‌تر رو به رو شوید، نه فقط در عمل، بلکه در سطح احساسی و عاطفی.

هر کسی، چه در خانه چه در محل کار، بی‌شک طعم احساس خستگی جسمی و روحی را چشیده است. هر چقدر هم بتوانید به طور مطلوب و شایسته فراز و نشیب‌های زندگی را پشت سر گذارید، اگر هنگامی که تحت فشار و استرس هستید میزان این فشار کمی از حد معین بالاتر رود، هر تلنگری در زندگی می‌تواند برای شما در حکم بحرانی احساسی و روحی باشد. در این حالت شما آنقدر خسته‌اید که نمی‌توانید به درستی فکر کنید و چنین به نظر می‌رسد که قادر به مهار افکار خود نیستید.

در قرن حاضر استرس یکی از مهم‌ترین زمینه‌های پژوهش در علوم مختلف به شمار می‌آید. این موضوع تا حدی جدی است که توجه دانشمندان رشته‌های مختلف اعم از پزشکان، روان‌شناسان، فیزیولوژی ست‌ها، زیست‌شناسان و جامعه‌شناسان را به خود جلب کرده است و هر یک جنبه‌هایی از استرس و عوارض آن را بررسی کرده‌اند. در دهه‌های اخیر همکاری این متخصصان به شکل‌گیری رشته‌هایی چون روان‌شناسی سلامت، طب رفتاری، طب روان‌تنی منجر شده است که درنتیجه تأثیر استرس بر رفتار، بهداشت روانی و اختلال‌های روان‌تنی توجه گردیده است.

امروزه در دنیایی زندگی می‌کنیم که پر از فاکتورها و ابزارهای استرس‌زا است و استرس بخشی از زندگی روزمره ما شده است. استرس کشنده می‌توان باعث بروز مشکلات روحی و جسمی بسیار شدید و یا حتی در پاره‌ای از موارد می‌تواند باعث بروز اختلالات و بیماری‌هایی شود. پیدا کردن راهکاری مناسب برای غلبه بر این مشکلات بسیار حیاتی است.

در ساده‌ترین شکل، هرگاه با رویداد یا موقعیتی مواجه می‌شوید که آن را نسبت به توانمندی‌های خود چالش برانگیز می‌بینید، دچار اضطراب می‌شوید. کنترل اضطراب و استرس و پیشگیری از بروز آن نیازمند دانستن نکاتی است که در کتاب صوتی فشارهای روحی (Sterss: can we cope) به آن‌ها پرداخته شده است.

فهرست مطالب

۷۰ دقیقه
فشارهای روحی
 ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی فشارهای روحی

برای دانلود کتاب صوتی فشارهای روحی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فشارهای روحی
کاربر ق
۱۳۹۷/۹/۲۵
متاسفانه راه کار اساسی برای کنترل فشار‌های روحی ارایه نشده است.
Mohammadamin Abedi
۱۳۹۷/۹/۲۳
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)