دانلود فصلنامه علمی - تخصصی معماری سبز - شماره 12

  • ناشر: فصلنامه علمی تخصصی معماری سبز
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی فصلنامه علمی - تخصصی معماری سبز - شماره 12 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه علمی - تخصصی معماری سبز - شماره 12 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه علمی - تخصصی معماری سبز - شماره 12

فصلنامه علمی - تخصصی معماری سبز - شماره 12 منتشر شد. این شماره به بررسی کاربرد تئوری مبتنی بر عامل در طراحی پوسته‌های هوشمند، مقایسه تطبیقی فضای معماری کاروانسراهای عصر صفوی با رویکرد کالبدی و کاربرد سطوح باز تولید انرژی و مصالح پیزوالکتریک در استادیوم‌های فوتبال به منظور خودکفایی در تولید انرژی می‌پردازد.

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و ظهور آن در همه ابعاد زندگی انسان، معماری نیز به سهم خود تحت تأثیر قرار گرفته‌ است. از سوی دیگر با کاهش منابع سوخت‌های فسیلی و توجه جامعه جهانی به استفاده از انرژی‌های پاک و صرفه‌جویی در مصرف سوخت‌های فسیلی، در سال‌های اخیر شاهد توسعه معماری هوشمند و پاسخگو به محیط در سراسر جهان بوده‌ایم. پوست ساختمان به‌ واسطه‌ی قرار گرفتن در مرز فضا و روبرو بودن با عوامل جوی نقش مهمی در کاهش یا افزایش مصرف انرژی دارد. به‌ علاوه، به دلیل هزینه‌ زیاد طراحی و اجرای پوسته، هوشمند بودن آن می‌تواند از طریق کاهش مصرف انرژی در ساختمان این هزینه را جبران نماید. در این میان تئوری مبتنی ‌بر عامل در راستای کمک به این هدف می‌تواند نقش مؤثری داشته باشد. مجموعه عامل‌ها می‌توانند رفتارهای تعاملی هماهنگ یا تعاونی را به وجود بیاورند. عامل‌ها با ویژگی‌هایی همچون خودکار بودن، واکنش‌پذیری و فعال بودن امکان مدل کردن تعاملات غیرخطی و پیچیده را فراهم می‌کنند و بهاینترتیب سیستم می‌تواند به‌ طور مؤثر به هدف‌هایش دست ‌یابد.

 ۶۶ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

1- کاربرد تئوری مبتنی بر عامل در طراحی پوسته‌های هوشمند
2- مقایسه تطبیقی فضای معماری کاروانسراهای عصر صفوی با رویکرد کالبدی
3- کاربرد سطوح باز تولید انرژی و مصالح پیزوالکتریک در استادیوم‌های فوتبال به منظور خودکفایی در تولید انرژی
4- گزارشی بر وضع موجود بازار ارومیه و بخش‌های منفک شده از آن در سده اخیر
5- بررسی معماری پایدار با رویکرد به طراحی ساختمان‌های نوین
6- بررسی چگونگی تاثیر معماری پایدار و بومی بر منطقه اورامانات؛ نمونه موردی: روستای اورامان تخت

راهنمای دانلود فصلنامه علمی - تخصصی معماری سبز - شماره 12

برای دانلود فصلنامه علمی - تخصصی معماری سبز - شماره 12 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه علمی - تخصصی معماری سبز - شماره 12