دانلود کتاب صوتی قوانین عشق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قوانین عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قوانین عشق

کتاب صوتی قوانین عشق نوشته ریچارد تمپلر، به شما راهکارهای مفیدی جهت برخورداری از روابط شادتر و رضایت‌بخش‌تر ارائه می‌کند.

کتاب صوتی قوانین عشق (The rules of love) رمزی فردی برای بهره‌مندی از روابطی شادتر و بهتر است. ریچارد تمپلر (Richard Templer) در این اثر 100 قانون طلایی عشق ورزیدن را که طی سال‌ها مطالعه و بررسی‌ کسب کرده را برای شما بیان می‌کند. قانون‌هایی که اگر از آن‌ها پیروی کنید به احتمال زیاد خواهید توانست در زندگی خود افرادی را بیابید که می‌توانید روابط خود را با آن‌ها حفظ کنید.

درک عشق چندان دشوار نیست، شما نیز می‌توانید از قوانین عشق پیروی کنید. عشق میان انسان‌ها همواره مشکلات خودش را دارد و علتش آن است که مردم پیچیده‌اند. عشق موضوعی است که همیشه با احساس رضایت توام است و این همان چیزی است که ما اغلب در زندگی انتظارش را می‌کشیم و باید هم اینگونه باشد چون هدفی والاست.

ریچارد تمپلر این کتاب را به بخش‌های مختلفی تقسیم کرده‌ است تا استفاده از آن را آسان‌تر کند؛ بخش‌هایی را به یافتن عشق، ایجاد رابطه، خانواده و دوستی اختصاص داده‌ و به نظر می‌رسد بعضی از قوانین تا حدودی با یکدیگر هم‌پوشی دارند.

افرادی که عشق در زندگی‌شان موج می‌زند و در روابط خود موفق هستند، چه مسیری را در پیش گرفته‌اند؟ آیا مسیری هست که آن‌ها می‌دانند و بکار می‌گیرند و ما از آن بی‌اطلاع هستیم؟ آیا این مسیر تضمینی است؟ در این کتاب صوتی به تمامی این سوالات و نیز سوالات مشابه پاسخ داده شده است.

تمپلر معتقد است که اگر ما همانند افرادی که شاد هستند زندگی کنیم، حتماً از شادترین افراد خواهیم بود. عشق، موضوع بسیار ساده‌ای است؛ به غیر از این است؟ شما آدم‌ها، خانواده و دوستان‌تان را دوست دارید. آن‌ها هم متقابلا شما را دوست دارند. برای خود یک شریک زندگی پیدا می‌کنید که به او عشق می‌ورزید. او هم عاشقانه شما را دوست دارد. کار به خصوصی نمی‌کنید، عشق خود به خود اتفاق می‌افتد. دستورالعمل‌های این کتاب برای شماست تا بتوانید دیگران را بیشتر دوست داشته باشید و آن‌ها هم متقابلاً بتوانند بیشتر شما را دوست داشته باشند.

در قسمتی از کتاب صوتی قوانین عشق می‌شنویم:

«بعضی‌ها برای اینکه شریک زندگی ما بشوند بسیار خوب هستند؛ اما بعضی دیگر اینگونه نیستند. ممکن است کسی که قصد دارید با او ازدواج کنید، بعد از مدتی اصلیت واقعی خود را نشان دهند و توجه لازم به شما نداشته باشد. معمولا اشخاصی که اینگونه برخورد می‌کنند خود‌محور هستند. ممکن است این اشخاص بعد از مدتی به مسائل شما توجه نداشته باشند و تنها به خودشان فکر کنند. شاید تنها خواسته‌شان این باشد که شما به مسائل‌شان فکر کنید اما خودشان متقابلا باری از دوش شما برندارند.»

 ۴ ساعت و ۵۳ دقیقه، ۲۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مقدمه
۲۸ دقیقه
قوانین یافتن عشق - بخش اول
۲۵ دقیقه
قوانین یافتن عشق - بخش دوم
۲۵ دقیقه
قوانین رابطه - بخش اول
۳۳ دقیقه
قوانین رابطه - بخش دوم
۳۱ دقیقه
قوانین رابطه - بخش سوم
۴۱ دقیقه
قوانین رابطه - بخش چهارم
۱۵ دقیقه
قوانین جدا شدن
۳۲ دقیقه
قوانینی درباره خانواده
۳۶ دقیقه
قوانین دوستی
۱۷ دقیقه
قوانینی برای همه

راهنمای دانلود کتاب صوتی قوانین عشق

برای دانلود کتاب صوتی قوانین عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قوانین عشق
Mohamad Khorami
۱۳۹۸/۱۰/۵
قوانینی که خود ریچارد کشف کرده، هم برای قبل از ازدواج و برای پیدا کردن همسر مناسب، هم برای کسانی که ازدواج کردن و رابطه دارن خیلی مفید هست.
قوانینی که برای افراد مجرد میگه، به نوعی معیارهایی هست که بیشتر...
Zeynab Hoseyni
۱۳۹۸/۵/۲۹
سلام عالی بود کسی بخره پشیمون نمیشع
امیر عباسی
۱۳۹۸/۱۱/۲۲
کتاب به جز یه فصل که در مورد خانواده توضیح داده محتوای معمولی داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)