دانلود ماهنامه ساناز سانیا - شماره 142

  • ناشر: پویا سازان ساناز سانیا
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه ساناز سانیا - شماره 142 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه ساناز سانیا - شماره 142 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه ساناز سانیا - شماره 142

ماهنامه ساناز سانیا - شماره 142، منتشر شد. کروسان پرُ شده، خوراک‌های اصیل ایرانی، از کله پاچه تا سیرابی، آش سیرابی و سیراب شیردان آش واره، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از ماهنامه می‌خوانید.

تقویم تاریخ یک بار دیگر ورق خورد و صفحه یازدهم باز شد. برگ دیگری از دفتر طبیعت گشوده شد، برگی که پوشش سفید برف، زیبایی آن را دو چندان کرده است. حالا دیگر بهتر در می‌یابیم که هیچ چیز در طبیعت ثابت نیست؛ همه چیز گذراست، همه چیز دائم در حال پوست اندازی است. از سرسبزی بهار و گرمای تابستان گرفته تا برگریزان پاییز و برف‌ریزان زمستان؛ هر کدام می‌آیند که صحنه را برای دیگری آماده کنند و سپس می‌روند.

این تغییرات و پوست‌اندازی‌ها البته صرفا به ظاهر طبیعت برنمی‌گردد، بلکه هر کدام از این تغییرات، آبستن تحولات شگرف دیگری است. از نوع پوشش لباس در فصل‌های مختلف گرفته تا انتخاب مقاصد گردشگری همه و همه موید این موضوع هستند؛ اما اگر کمی عمیق‌تر به موضوع بنگریم در می‌یابیم که این تغییرات اتفاقا در هنر آشپزی و سبک خورد و خوراک نیز نمود پیدا می‌کند، چرا که فارغ از خوراک‌های چهارفصل، هنر آشپزی برای هر فصل و هر آب و هوا، برگ آس خود را رو می‌کند.

ماهنامه ساناز سانیا هم از این قاعده مستثنا نیست و با توجه به سرد شدن آب و هوا، در نظر دارد بهترین‌های خود را در این زمستان به مخاطبان و علاقه‌مندان هنر آشپزی ارائه دهد. یکی از لذت‌بخش‌ترین خوراک‌ها در فصل‌های سرد، سرو خوراک‌های داغ و آبکی است. از‌ این‌رو، این بار علاوه بر سوپ‌ها و آش‌های خوشمزه زمستانی، صبحانه و عصرانه‌هایی مقوی در نظر گرفتیم که جزء جدایی‌ناپذیر از فرهنگ خوراک ایران هستند؛ خود را برای کله‌پاچه و سیراب و شیردان آماده کنید.

پرونده ویژه این شماره را به جناب کلم قمری اختصاص دادیم و از او خواستیم تا خجالت را کنار بگذارد و به جمع بقیه سبزیجات در آشپزخانه ملحق شود. در این شماره، از او برای نقش آفرینی در چهار بازی متفاوت دعوت کردیم.

 ۸۰ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

نان مربایی
کروسان پرُ شده
خوراک‌های اصیل ایرانی، از کله پاچه تا سیرابی
آش سیرابی
سیراب شیردان آش واره
کله پاچه
آب سرد؛ راه‌حل کلیدی و مطمئن
سوپ ذرت
سوپ گوجه فرنگی
خام‌خواری ممنوع!
کوفته سماق
کوفته ریزه
دال اسفناج
دوپیازه آلو
خورش خلال (کرمانشاه)
مسمای به‌آلو
مرغ با سس کدوتنبل
خورش لبو
سیاه پلو
خام ته‌چین گوشت
آشنایی با پرُکاربردترین ادویه‌ها
همه چیز با کلم قمری
آبگوشت کلم قمری
حریره کلم قمری
تاس کباب کلم قمری
کلم قمری پلو
به هیدراته کردن بدن اهمیت دهید
پاته جگر
چانا ماسالا
ساندویچ تن ماهی
کُبه سالمون
کوفته ریزه تبوله
کاری سیب زمینی و نخودفرنگی
رندانگ (بریانی مالزی)
پیلاف
چیکن کاری (هند)
بیرانی مرغ (هند)
نگاهی به دسر و حواشی آن
مادلن گلابی
شیرینی مارمالادی
رَمکین کوکی
مارشمالو
کرم کارامل
کرم گلابی
رولت کدوحلوایی
ترایفل گلابی
کیک فندقی
کیک با خامه شکلاتی
محبوب امروز و منفور دیروز
نقش تغذیه در بهبود سلامت پوست
آشنایی با حرکات پایه در بدنسازی
نکاتی که خانم‌های باردار باید در نظر بگیرند

راهنمای دانلود ماهنامه ساناز سانیا - شماره 142

برای دانلود ماهنامه ساناز سانیا - شماره 142 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه ساناز سانیا - شماره 142