دانلود کتاب مثنوی معنوی - دفتر ششم

  • از: جلال الدین محمد بلخی
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مثنوی معنوی - دفتر ششم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مثنوی معنوی - دفتر ششم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مثنوی معنوی - دفتر ششم

کتاب شریف مثنوی معنوی، با صفحه آرایی نفیس، دفتر ششم

مثنوی، مشهور به مثنوی معنوی یا (مثنوی مولوی)، نام کتاب شعری از مولانا جلال‌الدین محمد بلخی شاعر و صوفی ایران است. این کتاب از ۲۶٬۰۰۰ بیت و ۶ دفتر تشکیل شده و یکی از برترین کتاب‌های ادبیات عرفانی کهن فارسی و حکمت پارسی پس از اسلام است. این کتاب در قالب شعری مثنوی سروده شده‌است؛ که در واقع عنوان کتاب نیز می‌باشد.

مثنوی مولوی، همانند بیشتر مثنوی‌های صوفیانه، به صورت عمده‎ از «داستان» به عنوان ابزاری برای بیان تعلیمات تصوف استفاده می‌کند. ترتیب قرار گرفتن داستان‌های گوناگون در این کتاب ظاهراً نظم مشخصی ندارد. شخصیت‌های اصلی داستان‌ها می‌تواند از پیامبران و پادشاهان تا چوپانان و بردگان باشد. حیوانات نیز نقش پررنگی در این داستان‌ها بازی می‌کنند.

 ۱۸۳ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مثنوی معنوی - دفتر ششم

برای دانلود کتاب مثنوی معنوی - دفتر ششم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مثنوی معنوی - دفتر ششم
ماه تک
۱۳۹۵/۱۲/۲۸
عالی،فقط اگه ممکنه مثل بقیه کتابها واسش فونت دلبخواهی بذارید که خودمون هر فونتی دوست داشتیم استفاده کنیم،چون من با فونت درشت میخونم اصولا
Hemmat . n
۱۳۹۴/۴/۲۸
با پوزش فراوان ومعذرت
جغرافیای تاریخی و فرهنگی ایران قرن هفتم هجری درست است.
Hemmat . n
۱۳۹۴/۴/۲۸
سلام و عرض ادب احمد خان
همانطوریکه میدانید حضرت خاوندگار
دردر جغرافیای تاریخی و فرهنگی ایران قرن چهارم هجری در بلخ بدنیا آمده و پیش از فتنه مغول همراه خانواده و گروهی از مریدان پدر بزرگوارش سلطان و بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)