دانلود کتاب صوتی مغز و هوش عاطفی: یافته‌های جدید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مغز و هوش عاطفی: یافته‌های جدید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مغز و هوش عاطفی: یافته‌های جدید

دانیل گلمن در کتاب صوتی مغز و هوش عاطفی: یافته‌های جدید با زبانی ساده و روان، یافته‌های جدیدی درباره‌ی مغز بیان می‌کند و درک ما را از هوش عاطفی و کاربرد آن در عرصه‌های مختلف زندگی افزایش می‌دهد.

هوش هیجانی یا هوش عاطفی (Emotional Intelligence) تحت عنوان EI شناخته می‌شود و معیار ارزیابی آن را تحت عنوان ضریب هوش هیجانی یا EQ می‌شناسند. هوش عاطفی شامل مجموعه‌ای از مهارت‌هاست. از جمله: آگاهی و شناخت احساسات و عواطف خود (خودآگاهی)، شناخت احساسات دیگران، کنترل و تنظیم احساسات خود و به نحو صحیح ابراز کردن آن، توانایی همدلی کردن با دیگران، ارتباط‌گیری صحیح با دیگران، توانایی برانگیختن خود و انگیزه دادن به خویش، مهارت‌های اجتماعی و...

در کتاب مغز و هوش عاطفی: یافته‌های جدید (The brain and emotional intelligence: new insights) با موضوعاتی از قبیل: مکانیسم عصبی خلاقیت، وضعیت مغز در هنگام عملکرد خوب، تفاوت مغز مردها و زن‌ها با یکدیگر، مغز دوم ما: مغز اینترنتی، درس‌هایی برای تقویت هوش عاطفی - هیجانی آشنا می‌شوید.

دانیل گلمن (Daniel Goleman)؛ روانشناس و نویسنده آمریکایی به مدت 12 سال مسئولیت نگارش بخش علوم مغزی نیویورک‌تایمز را به عهده داشته است و مقاله‌های وی در این موضوع در سرتاسر جهان منتشر شده است.

گلمن در سال 1995 کتاب هوش هیجانی EQ را منتشر کرد و این کتاب به مدت یک سال و نیم پرفروش کتاب نیویورک‌تایمز را به خود اختصاص داد. کتاب مذکور به 40 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. کتاب‌های نوشته شده توسط دانیل گلمن از موضوعات مختلفی همچون خودباوری، خلاقیت، اکولوژیک و بحران محیط زیست و... برخوردار است.

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۵ دقیقه
مقدمه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۸ دقیقه
آیا هوش عاطفی مجموعه‌ی متفاوتی از توانایی‌هاست؟
۸ دقیقه
خودآگاهی
۵ دقیقه
وضعیت صحیح مغز برای انجام کار
۱۴ دقیقه
مغز خلاق
۱۴ دقیقه
کنترل و تسلط بر خود
۱۵ دقیقه
مدیریت و کنترل استرس
۱۳ دقیقه
انگیزه چه چیز ما را به فعالیت وا می‌دارد
۲۷ دقیقه
عملکرد مناسب
۱۳ دقیقه
مغز اجتماعی
۸ دقیقه
مغز اجتماعی اینترنتی
۷ دقیقه
انواع همدلی
۶ دقیقه
تفاوت هوش زنان و مردان
۳ دقیقه
جنبه‌ی تاریک هوش عاطفی
۹ دقیقه
تقویت هوش عاطفی
۱۰ دقیقه
یادگیری هوش عاطفی - هیجانی
 ۲ ساعت و ۴۸ دقیقه، ۱۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی مغز و هوش عاطفی: یافته‌های جدید

برای دانلود کتاب صوتی مغز و هوش عاطفی: یافته‌های جدید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مغز و هوش عاطفی: یافته‌های جدید
m dastjerdy
۱۳۹۸/۴/۶
کتاب خوبی بود، مطالب علمی بود. بیشتر مطالب به تحقیقات علمی ارجاع شده است،ولی با این وجود جذاب بود و شونده را به دنبال خود میکشد. گوینده هم با تسلط خود نقش مهمی در روان بودن و قابل فهم بودن مطالب اگر بیشتر...
ایوب نکوفر
۱۳۹۸/۱/۱۲
باسلام. در طول کتاب دائما به دفترچه ی راهنما اشاره می شود. لطفا تمهیدی در نظر بگیرید که بتوانید برای اینجور کتابها (در مورد این کتاب دفترچه ی راهنما) هم باخرید کتاب صوتی ضمیمه شود. در این صورت کتاب قابل فهم تر خواهد بود و افراد بیشتری به خواندن آن علاقه مند می شوند.
Iman nasr esfahani
۱۳۹۷/۱۱/۱۳
کتاب خوبی است برای کسانی که به دنبال درک بهتر از احساسات درونی خود و درک احساسات دیگران می گردند. برای کسانی که به دنبال یافتن احساس و منشا ان نیستند مناسب نیست.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)