دانلود کتاب صوتی میکل آنژ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میکل آنژ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی میکل آنژ

کتاب صوتی میکل آنژ اثر تونی هارت، به شرح زندگی هنرمند و نابغه‌ی بزرگ ایتالیایی با صدای دل‌نشین عادله نهاوندیان می‌پردازد.

میکل آنجلو بوناروتی یا میکل آنژ (Michelangelo) متولد 6 مارچ 1475 در شهر کاپرزه، ایتالیا، نقاش، تندیس‌گر و معمار دوره رنسانس بود. در طول بیش از 70 سال عمر کاری، او به شهرتی افسانه‌ای دست یافت.

میکل آنژ، هنرمندی به تمام معنا بود. او مجسمه‌ها را چنان زیبا می‌تراشید که سنگ‌ها زنده به نظر می‌رسیدند. او چندین عمارت و میدان عمومی هم در زادگاهش ایتالیا طراحی کرد و دیوارهایی ساخت، اما با مجسمه‌ی سوگ مریم و مجسمه‌ی معروف داوود، که از سنگ مرمری عظیم ساخته شده‌اند، به شهرت رسید. طرحی که یاد میکل‌ آنژ را در ذهن مردم زنده نگه داشته است، طرحی است که او کم‌تر از دیگر طرح‌هایش به آن علاقه داشت: نقاشی سقف نمازخانه سیستین.

در قسمتی از کتاب صوتی میکل آنژ می‌شنویم:

در شهر کاپرِزِ توی کشور ایتالیا، بهار 1475 بود و فرانچسکا بنارتی دومین پسر خودش رو به­ دنیا آورد. بعد از متولد شدن آن پسر، پدرش با افتخار اعلام کرد: ما اسم فرزندمون رو مایکل­ آنجلو می‌گذاریم.

پدر میکل ­آنژ، لُدویک بُنارتی شهردار شهر کاپرز بود و بعد از به­ دنیا اومدن پسرش بازنشسته شد. بخاطر همین موضوع، خانواده‌ی بنارتی بار و وسایلشون رو جمع کردند با به­ شهر خودشون برگردند. میکل ­کوچولو به همراه خانواده­ به شهر خودشون فلورانس و بعدش هم به یک روستا به نام سِتیگْنان سفر کرد. اون با پرستارش توی روستا زندگی می­‌کرد.

 ۱۴ دقیقه، ۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
میکل آنژ

راهنمای دانلود کتاب صوتی میکل آنژ

برای دانلود کتاب صوتی میکل آنژ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  میکل آنژ
آوا رحمانی فرد
۱۳۹۹/۱/۱۶
چی بگم خیلی خوب بود اما هنوز نقاشی تموم نشده رفتین سر تراش روی سنگ 🤔🤔🤔🤔😶😶
borzou farshad
۱۳۹۸/۳/۹
خیلی مختصر بود ولی ممنونم برای بچه‌ها مناسب است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)