دانلود کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار: دانستنی‌های مهم

  • از: خلیل رضوی
  • ناشر: انتشارات کهکشان دانش
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار: دانستنی‌های مهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار: دانستنی‌های مهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار: دانستنی‌های مهم

در کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار: دانستنی‌های مهم، از بازار کار در ایران، که هیچ کجا آموزش داده نمی‌شود را از زبان خلیل رضوی می‌‌خوانید تا بتوانید ارزش‌های واقعی خود را شناخته و متناسب با توانمندی‌ها و استعدادهایتان کار دلخواه خود را پیدا کنید.

سرعت پیشرفت تکنولوژی و همه‌گیر شدن آن در ایران و جهان، امروز آن‌چنان برق‌ آسا شده و برخی مشاغل و صنایع، روز‌به‌روز در ورطه‌ نابودی بیشتر قرار می‌گیرند. در عوض به تدریج برخی صنایع و مهارت‌های جدید پا به عرصه‌ وجود می‌گذارند و خواهان فراوان پیدا می‌کنند، در حالی که قبلاً حتی اسمی‌ هم از آن‌ها نبود. 

از طرف دیگر تکنولوژی تفکر و روان‌شناسی موفقیت فردی نیز هر روزه ابعاد جدیدی پیدا می‌کند و دیگر نمی‌توان با افکار قدیمی‌ در دنیای اینترنتی و مجازی‌ گونه‌ امروز به موفقیت کاری یا مالی یا خانوادگی دست یافت. زندگی موفق و داشتن کسب‌وکاری موفق و پول‌ساز، حق همه و در توان همه است. این نمی‌شود مگر با آموزش‌های مناسب و کتاب‌های درست و به‌روز، و نه صرفاً وعده و وعید و صحبت از قانون جذب و رویابافی و... ! بدون این‌که در عمل حرکتی صورت بگیرد. 

با یادگیری مطالبی که در کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار آموزش داده می‌شود، مواردی که احتمالاً در کسب‌و‌کار خودتان با آن رو به‌ رو خواهید شد را خیلی راحت‌تر خواهید توانست مدیریت کنید و از این نظر مطمئناً با کسانی که فکر می‌کنند همه‌چیز را می‌دانند و احساس نیاز نمی‌کنند به آموزش‌هایی که در این حد مهم است، مطمئناً حرف‌های زیادی برای گفتن خواهید داشت.

مطالبی را که در کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار به شما آموزش داده می‌شود بحث‌های درسی و تئوریک نیست! بلکه حاصل تجربیات خلیل رضوی و همکارانشان است. چرا که تجربه چیزی است که معمولاً در هیچ کتاب یا سایتی به آن اشاره نمی‌شود.

در کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار هرآنچه را که در بحث استارت‌آپ‌ داری لازم است بدانید، تا بتوانید راحت‌تر مدیریت بکنید. شما می‌توانید متناسب با وضعیتی که استارت‌آپ شما الان در آن است، هر بخشی را که به آن نیاز بیشتری دارید و برای‌تان ضروری‌تر است زودتر گوش بدهید.

کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار از مجموعه کتاب‌های زندگی و کسب‌و‌‌کار موفق برای همه است.

فهرست مطالب

مقدمه‌ی ناشر
مقدمه‌ی مؤلف
یک: ایران، بهشت کارآفرینی
دو: فضای استارت‌آپ‌داری در ایران
سه: یافتن ایده‌ی مناسب و پول‌ساز
چهار: یافتن شریک مناسب
پنج: تأمین بودجه و تجهیزات اولیه‌ی کسب‌و‌کار
شش: قوانین دفتر کار
هفت: نکات مهم در ثبت شرکت
هشت: روش کار تیمی
نه: نکات بسیار مهم در قرارداد نویسی
ده: برون‌سپاری کارها
یازده: نکات مهم در جذب نیرو
دوازده: کاربرد بوم و مدل کسب‌وکار
سیزده: بازاریابی برای کسب‌و‌کار نوپا
چهارده: اهمیت و روش شبکه‌سازی
پانزده: رویدادهای استارت‌آپی
شانزده: اهمیت و نقش منتور و مشاور
هفده: برخورد با رفتار دیگران
هجده: ارتباط با مشتریان
نوزده: تأمین سرمایه و فروش سهام
بیست: مواجهه با رکود در کسب‌و‌کار
بیست ‌و یک: رشد شخصیت شما
بیست‌ و دو: سخن پایانی
کتاب‌های زندگی و کسب‌وکار موفق برای همه

 ۱۶۲ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6524-15-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار: دانستنی‌های مهم

برای دانلود کتاب ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار: دانستنی‌های مهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ناگفته‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار: دانستنی‌های مهم
طاها محمودی
۱۳۹۷/۹/۲۸
روشهای جدیدی داره وواقعا مفیده
علی حسین آبادی
۱۳۹۷/۹/۲۶
اشخاصی که قصد راه اندازی کسب و کار جدیدی را دارند این کتاب می تواند شما را با روش نوین بر اساس بوم کسب و کار آشنا کند مدلی که اگر بر اساس آن کسب و کار پایه ریزی شود احتمال موفقیت به حداکثر خواهد رسید
Farshid Taraghijoo
۱۳۹۷/۹/۱۰
در واقع بازگویی مطالبی هست که امروزه همه این موارد رو رعایت می‌کنند. جملات اضافی بیش از اندازه گفته شده مثل ( باید عرض کنم ) و از این قبیل که بیشتر به نظر می‌رسد هدف پر کردن صفحات کتاب بوده. به نظر من ارزش خرید ندارد.
خلیل رضوی
۱۳۹۷/۱۰/۲۷
دوست عزیز من همه کتابهایی که شما اسمش را شنیدید یا خواندید رو بارها خواندم. در عنوان کتاب من هم آمده (در ایران) . من نخواستم حرفهای تکراری بزنم. بلکه خواستم اتفاقاتی را که صرفا در ایران ممکن است سر بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)