دانلود کتاب هیولای درونتو بیدار کن

  • از: آنتونی رابینز
  • ناشر: سبکتو
  • ۳۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب هیولای درونتو بیدار کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هیولای درونتو بیدار کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هیولای درونتو بیدار کن

در کتاب هیولای درونتو بیدار کن نوشته آنتونی رابینز، می‌آموزید که چطور با تسلط روی خودمان، می‌توانیم کنترل سرنوشت‌مان را به دست بگیریم و آن را به سمتی که می‌خواهیم هدایت کنیم.

از خواب بیدار شو و کنترل زندگی‌ات را به دست بگیر! اگر از شرایط امروزت خسته شدی و فکر می‌کنی که زندگی آنچه لیاقت تو هست را به تو نداده، باید بدانی که همه چیز دست خودت است. همه موفقیت‌هایی که می‌خواهی درون توست، کافی است بتوانی آن‌ها را تبدیل به واقعیت کنی.

در این میکروکتاب 18 راهکار یاد می‌گیریم که چطور هیولای درونمان را بیدار و از آن در جهت رسیدن به خواسته‌هایمان استفاده کنیم.

با به کار بردن برخی از اصول تسلط نفس، هر فردی می‌تواند کنترل زندگی‌اش را در دست بگیرد و نیروهایی را که به سرنوشتش شکل می‌دهند را تحت فرمان خود داشته باشد.

کنترل خود، نکته‌ کلیدی برای رسیدن به یک زندگی با کیفیت است. به ویژه پرورش و توسعه یک سیستم باور قدرتمند، اهمیت زیادی برای رسیدن به این هدف، دارد. هنگامی که یک سیستم باور عالی ایجاد و به طور مداوم قدرتمند شد، زندگی فرد باید در جهت این سیستم باور حرکت کند و به هدف نهایی آن برسد.

واقعا می‌توانید با توسعه اصول اساسی مناسب در سیستم اعتقادی، هر چیزی را که می‌خواهید در زندگی داشته باشید را به دست آورید و سرنوشت مطلوب خودتان را خلق کنید و با استفاده از آن سیستم قادر خواهید بود روی افکار، اعمال و حرف‌هایتان تاثیر بگذارید.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins)، یکی از موفق‌ترین و مشهورترین نویسندگان، مربی انگیزشی و سخنران در دنیاست. او در گذشته زندگی فقیرانه و سختی را گذرانده و بیش از 20 کیلو اضافه وزن داشته که این اضافه وزن او را تبدیل به فردی بی‌حوصله و خواب‌آلود کرده بود، اما یک روز تصمیم گرفت که تغییر کند و همه تغییرات موجود در زندگی امروزش را با تغییر تفکرات و دیدش به دنیا به وجود آورد. آنتونی یک بنیاد خیریه بزرگ دارد و تلاش می‌کند تا به همه افراد کمک کند تا سرنوشت خودشان را به دست گیرند. او کتاب‌های بسیار موفق زیادی نوشته و چندین سال متوالی مرد شماره یک آمریکا در استراتژی سبک زندگی و کسب‌وکار بوده است.

جملات برگزیده کتاب هیولای درونتو بیدار کن:

- در پشت همه‌ افکاری که در ذهن داریم، باورهای ما قرار دارند، مانند روحی که در یک کالبد قرار دارد.
- چیزها تغییر نمی‌کنند، این ما هستیم که تغییر می‌کنیم.
- تجربه چیزی نیست که برای یک انسان اتفاق می‌افتد، بلکه رفتاری است که فرد با چیزهایی که برایش اتفاق می‌افتد انجام می‌دهد.
- بعضی از افراد چیزها را همانطور که هستند می‌بینند و می‌گویند چرا؟، من رویاهایی در سر دارم که هیچ‌وقت مانندشان وجود نداشته است و می‌گویم چرا که نه؟
- استفاده از واژه‌های درست قدرت زیادی به شما می‌دهد. هر زمان که از واژه‌های درست استفاده می‌کنیم نتایج فیزیکی و روانی موثری هم به دست می‌آوریم.
- همه‌ کشف‌هایی که درباره‌ واقعیت صورت گرفته‌اند، نتیجه‌ یک قیاس بوده‌اند. ‌

در بخشی از میکروکتاب هیولای درونتو بیدار کن (Awaken the Giant Within) می‌خوانید:

هویت شما باورهایی است که برای معرفی کردن خودتان استفاده می‌کنید و چیزی است که شما را به یک موجود منحصر به‌ فرد تبدیل می‌کند. هویت‌تان تاثیر مستقیمی روی شیوه‌ استفاده کردن از ظرفیت‌هایتان می‌گذارد و همچنین نشان می‌دهد که چگونه با دیگران تعامل می‌کنید.

هویت فرد، زندگی و نگاهی را که او به خودش دارد را تعریف می‌کند. در نتیجه هویت کلیدی‌ترین چیزی است که فعالیت‌های فرد را در آینده مشخص می‌کند. برای اینکه تغییر مثبتی در زندگی‌تان ایجاد کنید، سعی کنید یک هویت جدید و قدرتمند برای خودتان بسازید، سپس وارد جامعه شوید و با این شخصیت تازه‌ای که انتخاب کرده‌اید زندگی کنید.

بسیاری از افراد فکر می‌کنند هویت‌شان توسط تجربه‌هایی که داشته‌اند شکل گرفته‌ است. اما واقعیت این است که دو نفر ممکن است وارد یک تجربه‌ یکسان شوند اما با خاطره‌های کاملا متفاوتی از آن خارج شوند. در واقع تفسیری که فرد از تجربه‌اش می‌کند تاثیری به مراتب بیشتر روی هویت او دارد، تا خود اتفاقی که تجربه می‌شود. در نتیجه پیش از اینکه شروع به ساختن یک هویت قوی برای خودتان کنید، کمی وقت بگذارید و مشخص کنید که در حال حاضر در چه وضعیتی قرار دارید.

اگر در یک دیکشنری یا ویکی‌پدیا مدخلی برای شما وجود داشته باشد، چه چیزی درباره‌ شما نوشته خواهد شد؟ مدخل مربوط به زندگی‌ خودتان را بنویسید.

اگر یک کارت تشخیص هویت برای خودتان درست کنید که در آن به افراد غربیه توضیح بدهد که چگونه انسانی هستید، چه چیز‌هایی را در آن کارت وارد می‌کنید و چه چیزهای را از قلم می‌اندازید.

در نهایت این تمرین‌ها باید نشان دهند که هویت شما چیزی است که خودتان برای خودتان انتخاب کرده‌اید. معنای این حرف این است که برای ساختن یک هویت جدید و قوی نباید هر چیزی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد را انتخاب کنید، بلکه باید انتخاب‌های آگاهانه و هوشمندانه‌ای داشته باشید.

 ۱۳۲ صفحه، ۲۵۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: آزاد کردن قدرت
رویاهایی برای آینده
وضعیت جسمانی‌تان
روابط عاطفی و حرفه‌ای
تصمیم‌ها: گذرگاه قدرت
نیرویی که به زندگی‌تان شکل می‌دهد
سیستم‌های باور: قدرت خلق یا نابود کردن
آیا می‌توان در یک لحظه تغییر ایجاد کرد؟
چگونه همه چیز را در زندگی‌تان تغییر دهید
چگونه به چیزی که واقعا می‌خواهید دست پیدا کنید
پرسش‌ها منشا پاسخ‌ها هستند
ادبیات موفقیت نامحدود
قدرت استعاره‌های زندگی
ده احساس قدرت
وسواس فوق‌العاده
چالش ذهنی 10 روزه
فصل دوم: تحت کنترل گرفتن سیستم اصلی
تاثیر نهایی: سیستم اصلی
ارزش‌های زندگی
قوانین
منابع
هویت
فصل سوم: درسی درباره‌ی سرنوشت
پایان

راهنمای دانلود کتاب هیولای درونتو بیدار کن

برای دانلود کتاب هیولای درونتو بیدار کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هیولای درونتو بیدار کن
Adel Amini
۱۳۹۷/۱۱/۲۶
بسیار عالی و مفید و کاربردی می‌باشد
Sadegh Mohammadi
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
کتاب بسیار عالیست. بشدت پیشنهاد میکنم
مسعود
۱۳۹۸/۶/۴
کتاب اصلی حدود 800 صفحه است ولی اینقدر این کتاب خلاصه شده که تاثیر خودشو به طور کامل از دست داده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸)