دانلود پادکست اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید

پادکست اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید اثر گابریل برنستین، به مسئله‌ی قضاوت کردن در مورد دیگران می‌پردازد، چرا که قضاوت باعث دوری ما از حقیقت درونی‌ و یگانگی با خدا می‌شود. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

قضاوت باعث دوری ما از یگانگی با خدا می‌شود. ما همگی به مهربانی، یکدلی، محبت و عشق، نیازِ عمیق داریم و درونِ همه‌ی ما خدا وجود دارد و این هویتِ واقعی ماست. و هر بار که قضاوت می‌کنیم، خودمان را از یگانگی جدا می‌کنیم و از حقیقت درونی‌مان دور می‌کنیم. قضاوت باعث می‌شود که در ناخودآگاهمان حسِ بدی داشته باشیم و در نهایت حسِ گناه به ما دست می‌دهد.

مردم شدیداً به قضاوت‌ کردن معتاد هستند ولی وقتی ما با وحدت و یگانگی، هم‌تراز باشیم، وقتی با مهربانی، محبت، عشق خودمان را منطبق کنیم، در آن زمان به یک آهنربا تبدیل می‌شویم.

به جای کینه، صلح را انتخاب کنید. این انتخاب می‌تواند یک دعا باشد و شما خود را خلاص می‌کنید و به این مسئله ایمان داشته باشید که خداوند راهِ بخشیدن را به شما نشان می‌دهد.

هر تهاجمی مساوی است با نیاز به عشق؛ در واقع، اگر در موضعِ حمله قرار داشته باشیم، در همان زمان، یک موضعِ دفاعی داریم و کمبود را احساس می‌کنیم. یکسری زخم‌های کهنه داریم، یکسری دردهای عمیق داریم که بخاطرِ اینکه نمی‌خواهیم با آن‌ها مواجه شویم، با برآوردن خشم و ابرازش به وسیله‌ی حمله برای مدت کوتاهی از مواجهه با احساس کمبود فرار می‌کنیم که به این می‌گویند: نیازِ به عشق!

گابریل برنستین (Gabrielle Bernstein) به واسطه‌ی حضورش در شو تلویزیونی خانم اپرا وینفری به عنوان یک آموزگار معنوی نواندیش شناخته شده است. او بارها به عنوان یک کارشناس در برنامه‌ی تلویزیونی شرکت کرده است و از طرف نیویورک تایمز به عنوان یک الگوی رفتاری جدید به جهانیان معرفی شده است. کتاب "کائنات هوایت را دارد" به عنوان راهکاری برای گذر از ترس به سوی ایمان در سال 2017 به چاپ رسیده است.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
 ۱۹ دقیقه، ۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید

برای دانلود پادکست اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید
حمید فرزام
۱۳۹۸/۲/۱۷
خیلی چرت و مذخرف بود. مصاحبه با نویسنده کتاب بود
Mehdi Asgari
۱۳۹۸/۶/۲۱
خیلی عالی وجالب بود
Mehran Parsa
۱۳۹۸/۵/۱۸
عالی و بسیار شیرین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)