دانلود پادکست تصمیمات سرنوشت‌ساز


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست تصمیمات سرنوشت‌ساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست تصمیمات سرنوشت‌ساز

دارن هاردی در پادکست تصمیمات سرنوشت‌ساز به شما می‌آموزد که تصمیمات مهم و حیاتی زندگی خود را بر چه اصول و مبنایی بگیرید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

دارن هاردی مدیر مسئول و سردبیر مجله‌ی موفقیت بیش از دو دهه به عنوان مدیر شرکت‌های موفق صنعتی مشغول به کار است و دسترسی به موفق‌ترین و ثروتمندترین افراد جهان را تا به امروز داشته است، افرادی مانند ریچارد برانسون، استیو جابز، دونالد ترامپ، هاوارد شولتز، چارلز شواب، جف بزوس و دیو لینگر.

دارن هاردی رمز موفقیت بسیاری از این افراد را می‌داند و در این پادکست قرار است این رمز و رازها را با ما در میان بگذارد. وی در حال حاضر مشاور و راهنمای بسیاری از مدیر عاملان موفق شرکت‌های معتبر دنیاست و به بسیاری از موسسات از جمله موسسات خیریه مشاوره می‌دهد.

کتاب "اثر مرکب" دارن هاردی جزو کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز است و کتاب پرفروش بعدی او "بهترین سال زندگی تو" است. دارن بهترین اطلاعات و استراتژی‌های موجود در دنیا برای موفقیت را به انتخاب خودش کنار هم قرار داده و براساس آن بسیاری از موسسان و مدیران شرکت‌ها را تعلیم داده است.

چگونه می‌توانید با چیزهایی که در دست دارید بهترین را ارائه بدهید؟ الان وقت آن است که تفاوت را ایجاد کنید، مهم نیست گذشته‌تان چگونه بوده، شما می‌توانید آینده‌ی درخشانی داشته باشید، باورهای که شما نسبت به پتانسیل‌هایتان دارید، به کارهایی که می‌توانید و نمی‌توانید انجام بدهید، چیزهای که در آن خوب و بد هستید، همه‌ی آن‌ها ساختگی هستند.

چالش من برای شما این است که هم‌اکنون تغییر را ایجاد کنید، تمام موفقیت‌هایی که تا به الان به دست آوردید فقط کسر کوچکی از آن چیزی است که واقعا برای شما شدنی بوده است، شما بسیار قوی‌تر و با ظرفیت‌تر از آن چیزی هستید که فکرش را می‌کنید.

فهرست مطالب

۹ دقیقه
بخش اول
۹ دقیقه
بخش دوم
۷ دقیقه
بخش سوم
۸ دقیقه
بخش چهارم
۸ دقیقه
بخش پنجم
۹ دقیقه
بخش ششم
۶ دقیقه
بخش هفتم
 ۵۶ دقیقه، ۵۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۵۶۰۰ ت (۳۰%) - 2.09€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست تصمیمات سرنوشت‌ساز

برای دانلود پادکست تصمیمات سرنوشت‌ساز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  تصمیمات سرنوشت‌ساز
حاتم صیادی
۱۳۹۷/۶/۴
کتاب خوب و کاربردیه بخصوص ما ایرانیها. ممنون
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۱/۲۱
من وااااقعا راضی بودم
کتابهای ک راجب موفقیت و پیشرفت هست همه مکمل هم هستن هر کدوم یه نکته خاص رو برجسته میکنن هزارتا هم بخونی توی هزار و یکمی یه نکته جدید یاد میگیری
علی عطرچی
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
کتاب خوبی خوبیه ارزش خوندن داره
فقط موضوعش یکم تکراریه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)