دانلود پادکست قدرت الهام و ندای درونی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست قدرت الهام و ندای درونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست قدرت الهام و ندای درونی

پادکست قدرت الهام و ندای درونی دربردانده‌ی سخنان ارزشمند وین دایر، نویسنده و سخنران انگیزشی برجسته‌ آمریکایی است که شما را با خود به یک سفر اعجاب‌آور می‌برد، سفر مقدسی که در آن به الهام و ندای درون‌تان گوش خواهید سپرد.

ندای درونی به این معناست که ما عقل دیگر داریم. زمانی که به خود ایمان داشته باشید هرگز مایوس نمی‌شوید، بلکه خود را مملو از استعدادهای نامحدود می‌بینید و ظرفیت نامحدودی را در خود حس می‌کنید. با تغییر چیزی که در ذهن خود از خودتان ساخته‌اید به ندای درونی و قدرت الهام بخشی ماندگار برسید. وقتی که می‌توانید آن‌چه را که از رویاهایتان استخراج کرده‌اید به واقعیت تبدیل کنید، چرا این کار را انجام نمی‌دهید. ما همه منبعی داریم که اگر بتوانیم به آن دسترسی داشته باشیم، می‌توانیم هر کاری انجام دهیم، از شروع یک تجارت گرفته تا بالا رفتن از بلندترین کوه، شما می‌توانید هر کاری انجام دهید.

وجود انسان دربردانده‌ی قدرت و استعداد خارق‌العاده‌ای است که همیشه شما را به سوی رشد و تعالی می‌کشاند. ندای درونی ما را به سوی معنویت و خداوند سوق می‌دهد و در مراحل گوناگون زندگی مثل مراحل عقیدتی و اندیشه‌ای است که ما را به میدان انرژی نامرئی پیوند می‌دهد که قبل از تولد قسمتی از آن بودیم. هنگامی که در معنویت قدم برمی‌داریم با نیرویی ارتباط می‌گیریم که از زندگی مادی ما بالاتر و ارزشمندتر است.

وین دایر (wayne dyer) نیروی درون شما را به تمامی جوانب زندگی‌تان، حتی به شغل و ایده و آن‌چه که دوستش دارید هدایت می‌کند. سخنان او در این اثر به شما کمک می‌کند که به خودِ واقعی‌تان برسید، اگر ما شخصیت خودمان را با شغلمان بسنجیم پس مواقعی که کار نمی‌کنیم فاقد شخصیت خواهیم بود، سایر دارایی‌های مادی ما نیز همین ‌نقش را برایمان بازی می‌کنند. وین دایر به شما معجزه‌آفرینیِ دیگرگونه‌ای می‌آموزد، آموزش‌های این سخنران به شما کمک می‌کند تعریف جدیدی از آن‌‌چه که هستید به دست آورده و خواسته‌ی واقعی روح خودتان را به وضوح تشخیص دهید، طوری که به هر کاری که دست بزنید از روی الهام بوده و نیاز به خداوند و خدمت به مردم از آن احساس شود.

وین دایر نویسنده کتاب‌های پرفروش خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما در سال 1976 جز یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در تاریخ شد. بیشتر کتب وین دایر، حول محور «معنویت» و «عرفان» نوشته شده است. دایر در سال 1987 به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال 2011 مجله watkins magazine استاد وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیرگذار در جهان معرفی کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی قدرت الهام و ندای درونی:

- با خدا، همه چیز ممکن است.
- ذهنتان را برای هرچیزی باز بگذارید و خودتان را به هیچ‌جا و هیچ‌کس وابسته نکنید.
- چیزی که روح می‌خواهد این است که آزاد باشد و تا در آغوش کشیدنِ بی‌نهایت پیش رود.
- اگر می‌خواهید شخصی را تغییر دهید، باید تصّور و اطلاعات شخص از خودش را تغییر دهید.
- وقتی شما به منبع الهامتان متصل هستید و هدف مشخصی دارید، تمام افکارتان مرزها و محدودیت‌ها را در‌هم خواهد شکست.
- افرادِ زیادی هستند که به خاطر تلاش غلط در راه دست یافتن به الهام و ندای درونی به نتیجه نرسیده‌اند اما هم‌چنان امیدشان را حفظ کرده‌اند.
- افکارتان می‌خواهند شما را در گذشته نگاه دارند، وقتی شما به اعماق خود و به اعماق روحتان برسید، می‌توانید هرکاری را انجام داده و ظرفیت هر چیزی را پیدا کنید.
- تمام چیزهایی که به دست آورده‌اید روزی از دست میروند، یا کسی آن‌ها را از شما می‌گیرد، و در آن لحظه در حقیقت، شما خودتان از دست می‌روید، شما دیگر هیچ چیز نیستید!
- این نیرو، خداست که می‌گوید: تو کجایی؟ من در تمام طول روز می‌خواهم با من باشی ولی تو وقتی برای من نداری!
- پیوستن به حس درونی، حسی که می‌خواهد دنیا را تغییر دهد.

 ۳۴ دقیقه، ۳۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۴ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم
۴ دقیقه
بخش ششم
۴ دقیقه
بخش هفتم
۳ دقیقه
بخش هشتم

راهنمای دانلود پادکست قدرت الهام و ندای درونی

برای دانلود پادکست قدرت الهام و ندای درونی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  قدرت الهام و ندای درونی

نظرات پادکست قدرت الهام و ندای درونی

طاهره گلچمن
۱۳۹۸/۶/۲
من کتابشو خوندم... فوق العاده بو... با کلمه به کلمه‌اش روح و جسم آدم غرق در آرامشی عمیق میشه... عشق به خالق یکتا، به دنیا، به زندگی، تو وجودت موج میزنه... تحولی عظیم در درونت احساس میکنی... مشخصه واژها با عشق از درون نویسنده برخواسته.. وین دایر بزرگ روحت شاد ممنونم که الهام بخشم بودی.
Nahid Topaktaş
۱۳۹۹/۴/۲۲
هیچ وصفی برای کتابهای وین دایر وجود ندارد
نانی قادری
۱۳۹۹/۳/۲۵
مطلب جدیدی نداشت. ما به عنوان مسلمان، تمام این مطالب را در دوره دبستان یاد گرفته ایم. شاید برای غربی‌ها تازگی دارد
مشاهد همه نظرات (۹)