دانلود پادکست نانوکتاب عامل اجرایی

  • از: کیم پرل
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب عامل اجرایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب عامل اجرایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب عامل اجرایی

پادکست نانوکتاب عامل اجرایی نوشته‌ی کیم پرل، مهارت‌های درونی انسان‌ها که منجر به موفقیت می‌شود را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد.

پادکست عامل اجرایی (The Execution Factor) به شرح چندین ویژگی مشترک اشخاص موفق می‌پردازد، ویژگی‌ها و خصوصیات خاصی که منجر شده به اهداف خود در زندگی برسند و به عنوان فردی موفق در جامعه شناخته شوند. ویژگی‌هایی که شما نیز با بکارگیری آن‌ها می‌توانید به رویاها و اهداف‌تان دست ‌پیدا کنید.

کیم پرل (Kim Perell) مدیرعامل و سرمایه‌گذار ریسک‌پذیری است که قبل از 30 سالگی توانست به یک فرد ثروتمند تبدیل شود. او به عنوان کارآفرینی بسیار موفق شناخته شده و یکی از برجسته‌ترین زنان در تبلیغات موبایل در مجله Insider است. کیم پرل مدیر عامل شرکت Amobee است که شرکتی نوآور در حوزه‌ی فناوری بازاریابی دنیاست. هم‌چنین او به عنوان نخستین شخص نوآور در فناوری بازاریابی در مجله adage و کارآفرین سال، توسط مجله Ernst & Young معرفی شده است.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۴۱ دقیقه، ۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۴۱ دقیقه
نانوکتاب عامل اجرایی

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب عامل اجرایی

برای دانلود پادکست نانوکتاب عامل اجرایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب عامل اجرایی
Mohammad Khodadadi
۱۳۹۹/۵/۲۱
کتاب خوب و تاثیر گذاریه
علی کلاهچی
۱۳۹۹/۳/۲۶
خیلی مختصربود این نوع کتابانانو منظورمه باید بیشتر برای دوره کردن استفاده بشه
Roya ...
۱۳۹۹/۲/۱۷
خوب بود ولی به شرطی که کارهایی که گفته انجام بدیم 🌷
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)