دانلود پادکست نفس دشمن شماست


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نفس دشمن شماست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نفس دشمن شماست

پادکست نفس دشمن شماست اثر رایان هالیدی، دربردانده‌ی توصیه‌های کامل و مفید برای افرادی است که می‌خواهند نفس‌‌شان را مطیع خود کنند و زندگی‌شان را تغییر دهند و به قله‌ی موفقیت برسند.

شما ابتدا چیزی را می‌خواهید سپس به آن دست پیدا می‌کنید و طعم موفقیت را می‌چشید، سپس در همان سطح رشدتان متوقف می‌شود و درجا می‌زنید و کم کم به سمت شکست می‌روید و شکست می‌خورید، در آخر هم دوباره یک آرزوی‌ دیگر را جایگزین می‌کنید و یا اینکه موفق می‌شوید و سریع می‌روید سراغ یک آرزو یا خواسته دیگر.

انسان‌های همیشه در 3 فاز زندگی می‌کنند، فاز اول آرزوی داشتن چیزی را می‌کنند، در فاز دوم آرزو و موفقیت شکل می‌گیرد و در فاز سوم در موفقیت قبلی شکست می‌خورند و این چرخه دائما تکرار می‌شود. نفس دقیقا با تمام چیزهایی که شما در آن 3 فاز به آن احتیاج دارید در تضاد است. نَفس وقتی وارد عمل می‌شود که ما آرزوی رسیدن به چیزی را داریم، اینجا نَفس بدترین عنصری است که شما می‌توانید طبق آن تصمیم‌گیری کنید. زمانی‌که موفق می‌شویم و آرزو‌هایمان به واقعیت تبدیل می‌شوند، نَفسِ ما خودش را به شکلِ غرور نشان می‌دهد و سعی می‌کنیم دیگران را کنترل کنیم، یعنی نَفسِ مغرورِ ما خودش را در روش‌های رهبری و سیستمِ مدیریتی‌مان نشان می‌دهد. ما راجع به اینکه کی هستیم و چطور به اینجا رسیدیم برای خودمان داستان می‌سازیم و بعد اغلب، به خاطرِ اینکه نَفسِ ما ریشه‌ و زیربنای موفقیت ما بوده، شکست می‌خوریم.

در هر مرحله از زندگی نفس خودش را به شکل‌های مختلفی نشان می‌دهد، اما در تک تک زمینه‌های زندگی به یک ویژگی منفی تبدیل می‌شود. اولین قانون این است که شما نباید خودتان را گول بزنید و راحت‌ترین فرد برای گول‌زدن، خودتان هستید. نَفس ما، وقتی به این احتیاج داریم که با دقت تمام، همه‌ی جزئیات زندگی‌مان را بررسی کنیم ما را به اشتباه می‌اندازد. طبق این کتاب، بینِ «اعتماد به نفس» و «نَفس مغرور» تفاوت زیادی وجود دارد، در واقع اعتماد به نفس براساسِ واقعیات شکل می‌گیرد درحالی که «نَفس» به این شکل نیست.

رایان هالیدی (Ryan Holiday)، کارآفرین و بازاریاب آمریکایی و یکی از نویسندگان درخشان است که در حوزه‌های استراتژی و بیزنس فعالیت می‌کند، هالیدی مدیر بازاریابی اَمریکن اَپَرل و مشاور بازاریابی چندین فرد و شرکت مشهور است. هم‌چنین او نویسنده‌ی یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون در حوزه‌ی بازاریابی و هک رشد با عنوان "بازاریابی بوسیله هکر رشد" است. او با اشخاص و تیم‌هایی مثلِ «تیم فاریس»، «گوگل» رسانه‌های جمعی و چندین نویسنده‌ی درخشان در حوزه هک رشد و بازاریابی محتوا همکاری داشته است.

 ۴۷ دقیقه، ۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۴۷ دقیقه
نفس، دشمن شماست

راهنمای دانلود پادکست نفس دشمن شماست

برای دانلود پادکست نفس دشمن شماست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نفس دشمن شماست
رضا عباسی
۱۳۹۸/۵/۱۳
تنها مسیر زندگی بهتر استاد پناهیان که رایگان درباره مبارزه با نفس بسیار فوق العاده، بیش از صد جلسه کاربردی و رایگان
مجید یاوری
۱۳۹۸/۷/۲
کتابی بسیار عالی و تاثیرگذار
Ali Fadaei
۱۳۹۹/۱/۲۲
توضیحات خوب بود ولی ما در آموزه‌های قرآنی خودمان در خصوص نفس بهتر تشریح شده است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)