دانلود پادکست چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم

در پادکست چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم، یکی از انگیزشی‌ترین مربیان و مشاوران رشد شخصی و شغلی آنتونی رابینز، تجربیات و نکات خاص زندگی خود را بیان می‌کند. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

آنتونی رابینز در این کتاب می‌گوید:

خوشبختی کاری است که خودت باید برای خودت انجام بدهی. قرار نیست ذهنت این کار را برایت انجام بدهد. ذهن دنبال این می‌گردد که چه چیزی اشتباه می‌باشد و با آن بجنگد یا از آن فرار کند، این کار یعنی تلاش برای زنده ماندن.

دیگر در دوره‌ای نیستیم که یک ببر حمله کند و ما رو بکشد، ما اکنون نگران این هستیم که مردم درباره ما چه فکری می‌کنند یا اینکه آیا به اندازه‌ی کافی پول درمی‌آوریم یا نه؟ یا اینکه این فردی که در حال حاضر با او دوست هستیم با من می‌ماند یا نه. همه‌ی این فکر و خیال‌ها در ذهن ما مدام تکرار می‌شود و به ما یاد می‌دهد که عادت‌های بخصوصی رو همیشه داشته باشیم ولی باید بدانید که چیزی فراتر از ذهن هست. من به مردم یاد می‌دهم تا چگونه از بدنشان استفاده کنند تا ذهنشان را تغییر بدهند.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) الهام‌بخش میلیون‌ها انسان در سراسر کرۀ زمین است. او موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است، شهرت عمده او در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت است.

آنتونی رابینز بیش از نیمی از عمر خود را صرف کمک به دیگران کرده، تا عظمت وجود خود را کشف نموده و آن را بهتر سازند. او یکی از موفق‌ترین افراد ایالات متحده در زمینه بهبود عملکرد دیگران است. وی بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌است. رابینز برای بهبود عملکرد کارکنان، با سازمان‌هایی از قبیل ای‌تی اند تی، آی‌بی‌ام، آمریکن اکسپرس، Mac Daglas و ارتش ایالات متحده آمریکا و همچنین تیم‌های ورزشی لس آنجلس و قهرمانان مدال طلای المپیک همکاری داشته است.

کتاب‌های قدرت نامحدود، رها سازی قدرت درون، ۳۶۵ گام تا موفقیت و به سوی کامیابی از نوشته‌های رابینز هستند. از کتاب‌های دیگر آنتونی رابینز می‌توان به مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود اشاره کرد.

 ۳۹ دقیقه، ۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۸ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم
۵ دقیقه
بخش ششم
۶ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود پادکست چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم

برای دانلود پادکست چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم

نظرات پادکست چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم

احسان زنگنه
۱۳۹۷/۶/۱۶
درود. روزتون خوش. من پنج سال هست روی مسایل انرژی مثبت و موفقیت کار میکنم و قلبا انتونی رابینز و کتابهاش رو عاشقانه دوستدارم. امیدوارم همه مردم مملکتم رو بیارن به رابینز و مسایل انرژی مثبت
علیرضا محقق
۱۳۹۶/۱۱/۲۰
امام علی علیه السلام می‌فرماید:
هر که با خواندن کتاب آرامش یابد هیچ آرامشی را از دست نداده است.
کتابراه یار همیشگی شما
حسین فرخ نژاد
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
تشکر بسیار عالی از آقای غلامرضا صادقی بخاطر صدای بسیار زیبای ایشون و فن بیانشون، من هر چند کتاب ایشون گویندگی کرده باشن گوش میدم، واقعا انگیزه میدن و تاثیر گذاره، کاشکی همه‌ی کتابهای روان شناسی و موفقیت را ایشون راوی گری میکردند
مشاهد همه نظرات (۱۰۲)